کد خبر : 2007662 | 18 اسفند 1402 ساعت 22:53 | 79.1K بازدید | 83 دیدگاه

12 بازیکن در 25 مسابقه؛

آمار هولناک درباره اخراجی‌های سپاهان!

تیم فوتبال سپاهان در این فصل از مسابقات به ازای هر دو مسابقه تقریبا یک اخراجی داشته است!

آمار هولناک درباره اخراجی‌های سپاهان!

به گزارش "ورزش‌ سه"، تیم فوتبال سپاهان بیست و پنجمین بازی فصل جاری خود را در مصاف با پیکان و در ورزشگاه نقش جهان در شرایطی به پایان رساند که بار دیگر هواداران این تیم، اهالی فوتبال و همینطور اعضای این تیم شاهد یک اتفاق تکراری بودند؛ بله، اخراج یکی از بازیکنان این تیم.

سپاهان در این فصل اصلا با این موضوع غریبه نیست و از بازی افتتاحیه فصل که آنها موفق شدند تیم قدرتمند تراکتور را در ورزشگاه نقش جهان با نتیجه 3 بر یک از پیش رو بردارند، شاهد اخراج یکی از بازیکنان خود شدند که در آن مسابقه نیلسون جونیور بود. در ادامه در مصاف با استقلال (هفته سوم) و در مصاف با پیکان (هفته چهارم) نیز این اتفاق تکرار شد تا مشخص شود که سپاهان در روزهای اوج هم این عادت را داشته است.

1999398

اما این ماجرا هشدار دهنده وقتی برای سپاهان نگران‌کننده شد که مدام تکرار شد و به هفته‌های پایانی نیم فصل اول و اخراج‌های پیاپی این تیم مقابل آلومینیوم اراک و گل‌گهر رسید. در بازی پایانی نیم فصل اول هم اگرچه شاهد اخراج بازیکنی از سپاهان نبودیم، اما رضا فتاحی، ژوزه مورایس و سانتوس سه عضو این تیم از روی نیمکت با کارت قرمز مواجه شدند.

1999400

پس از مصاف برابر شمس آذر بود که داستان اخراج‌های سپاهان بیشتر به چشم آمد، تا هم درباره دو اخراجی این تیم در مصاف برگشت مقابل نیروی هوایی عراق بیشتر صحبت شود و هم دو اخراج این تیم مقابل الهلال که شانس پیروزی را از طلایی‌پوشان اصفهانی با رفتارهایی آماتورگونه از آنها و هواداران‌شان و البته فوتبال ایران گرفت.

1999401

سپاهان تاکنون در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا 25 مرتبه مقابل حریفان مختلف صف آرایی کرده که به استثنای اخراج نیمکت نشینان این تیم که در این آمار محاسبه نشده، 12 بازیکن این تیم اخراج شده‌اند؛ آماری بسیاری هشدار دهنده که در ادامه می‌توانید جزئیات آن را دنبال کنید:

کارت قرمزاخراجی‌های سپاهان در لیگ برتر 
بولت سپاهانسپاهان-تراکتور؛ هفته اول؛ نیلسون جونیور؛ دقیقه اخراج: 80
بولت سپاهانسپاهان-استقلال؛ هفته سوم؛ فرشاد احمدزاده؛ دقیقه اخراج: 86
بولت سپاهانپیکان-سپاهان؛ هفته چهارم؛ محمد دانشگر؛ دقیقه اخراج: 45
بولت سپاهانسپاهان-آلومینیوم اراک؛ هفته چهاردهم؛ رضا اسدی (دقیقه 86)، برایان دابو (دقیقه 87) و محمد کریمی (دقیقه 3+90).
بولت سپاهانگل‌گهر-سپاهان؛ معوقه هفته پنجم؛ ارشیا سرشوق؛ دقیقه اخراج: 47. * *سپاهان-پیکان؛ هفته نوزدهم؛ برایان دابو؛ دقیقه اخراج: 50.

1999399

کارت قرمزاخراجی‌های سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 
بولت سپاهانسپاهان-نیروی هوایی عراق؛ هفته پنجم؛ محمدجواد حسین‌نژاد (دقیقه 43) و هادی محمدی (3+90).
بولت سپاهانسپاهان-الهلال؛ بازی رفت مرحله یک هشتم؛ محمد دانشگر؛ دقیقه اخراج: 76.
بولت سپاهانالهلال-سپاهان؛ بازی برگشت مرحله یک هشتم؛ سیاوش یزدانی؛ دقیقه اخراج: 70.

مورایس و سپاهانی‌ها این روزها لحظات بسیار سختی را پشت سر می‌گذارند که به نظر می‌رسد یکی از راه‌های اصلی آنها برای رسیدن به آرامش و بازگشت به دوران اوج، ریشه‌یابی دلایل اخراج‌های پی در پی و مداوم در بازی‌های مختلف و پیدا کردن دلایل عدم تمرکز بازیکنان در لحظات حساس مسابقات باشد که به شدت آنها را اذیت و از بردها و موفقیت‌های بسیار بزرگی دور کرده و به دل بحران فرو برده است.

دیدگاه‌ها