کد خبر : 2007829 | 19 اسفند 1402 ساعت 17:44 | 6.5K بازدید | 16 دیدگاه

آلگری: یوونتوس نمی‌تواند هر سال قهرمان شود

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، از تغییر نسل در این تیم خوشحال است و به اعتقاد او این تیم توانایی آن را ندارد که هر سال قهرمان سری A شود.

آلگری: یوونتوس نمی‌تواند هر سال قهرمان شود

به گزارش "ورزش سه"، مکس آلگری معتقد است که یوونتوس نمی‌تواند هر سال قهرمان ایتالیا شود و در مقابل خوشحال است که این تیم تغییر نسل را پشت سر می‌گذارد.

یوونتوس فردا در بازی هفته بیست و هشتم سری A باید از آتالانتا میزبانی کند.

مکس آلگری در نشست خبری پیش از این بازی گفت: "نگران نیستم، اما از دست دادن امتیاز ناامید کننده است. برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر می‌جنگیم و در نیمه نهایی کوپا ایتالیا هستیم، بنابراین فعلا به اهداف خود رسیده‌ایم. در این مقطع از فصل، امتیازات بسیار مهم هستند و فردا مقابل تیمی بازی می‌کنیم که برای لیگ قهرمانان می‌جنگد. ما بازی ناپولی را بدون هیچ امتیازی ترک کردیم، بنابراین فردا باید کمی امتیاز کسب کنیم. نگران نیستم، کمی از نتایج اخیر ناراحت شده‌ام.

1999664

بولت پرسپولیسوضعیت وستون مک کنی؟

مک کنی بهبود یافته است، اگر او آماده باشد، بازی فردا را شروع خواهد کرد. آدریان رابیو باید هفته آینده در دسترس باشد.

بولت پرسپولیسطلسم نبردن آتالانتا؟

ما 5 سال است که آتالانتا را شکست نداده‌ایم، آن‌ها در لیگ اروپا عملکرد خوبی داشته‌اند، این یک بازی بسیار فیزیکی و فنی خواهد بود.

بولت پرسپولیسلیگ قهرمانان اروپا؟

راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا بخش قابل توجهی از درآمد تیم‌های ایتالیایی را به همراه دارد و ما باید به هر طریقی به چمپیونزلیگ برسیم. ما آینده مهمی داریم.

بولت پرسپولیسوضعیت تیم؟

تیم پیشرفت کرده است، باید ثبات در نتیجه‌گیری را حفظ کنیم. فردا لحظاتی پیش خواهد آمد که باید در پرس بازی کنیم و لحظاتی دیگر که دفاع مستحکم در نیمه خودمان حیاتی خواهد بود. ما باید بازی را به بهترین نحو پشت سر بگذاریم.

1992138

بولت پرسپولیسکنان ایلدیز؟

ایلدیز به دلیل ویژگی‌هایش بسیار مورد تحسین قرار گرفته و اکنون می‌بینم که او در تمرینات عملکرد خوبی دارد. او بازیکن جوان بسیار با استعدادی است که تا پایان فصل مفید خواهد بود.

بولت پرسپولیساز دست رفتن شانس قهرمانی؟

ما سعی کردیم برای عنوان قهرمانی بجنگیم، سپس آن را رها کردیم. اما تیم در حال رشد است، در 2، 3 یا 4 سال دیگر، مطمئناً بازیکنانی مانند میرتی، فاجولی، ایلدیز، ایلینگ، ولاهوویچ و کامبیاسو را بهتر از الان خواهیم داشت. نکته مهم این است که هر سال تلاش کنیم تا جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنیم. برای فوتبال ایتالیا، چمپیونزلیگ به معنای 30 درصد درآمد بیشتر است، برای یوونتوس این به معنای 20 درصد است.

بولت پرسپولیسقهرمان نشدن یوونتوس؟

همیشه یک تیم نمی‌تواند قهرمان شود. یوونتوس 9 سال استثنایی داشت، سپس یک تغییر نسل رخ داد.

دیدگاه‌ها