کد خبر : 2007868 | 19 اسفند 1402 ساعت 21:58 | 16.6K بازدید | 35 دیدگاه

هری کین: این تازه شروع بایرن خواهد بود!

هری کین، ستاره بایرن مونیخ، می‌گوید امیدوار است که پیروزی پر گل تیمش مقابل ماینتس برای ادامه فصل یک شروع مجدد باشد.

هری کین: این تازه شروع بایرن خواهد بود!

به گزارش "ورزش سه"، امروز بایرن در هفته بیست و پنجم رقابت‌های بوندسلیگا موفق شد بعد از مدت‌ها دست و پنجه نرم کردن با بحران، یک برد دلچسب  8-1 را در ورزشگاه خانگی خود آلیانز آرنا بدست آورد. 

هری کین موفق شد چهارمین هت تریک فصل خود را ثبت کند و حالا در 34 بازی برای بایرن 36 گل زده است. او همچنین سی امین گل خود را در بوندسلیگای این فصل به ثمر رساند و دو پاس گل هم برای هم تیمی‌هایش فراهم کرد تا دوباره چشم‌ها را به خود خیره کند. او در مصاحبه کوتاه بعد از بازی به سوال‌هایی در مورد حواشی بازی پاسخ داد.

1999750

بولت پرسپولیسپاس گل به جمال موسیالا؟
"زمانی که در تاتنهام بودم، این مدل حرکت را با سون هیونگ مین انجام می‌دادیم. او می‌دوید و من همیشه سعی می‌کردم پاس نهایی را بدهم. بنابراین در تمرینات با جمال در مورد آن صحبت کردم و امروز او را از گوشه چشمم دیدم. او این حرکت را تمرین می‌کند و شوت‌های زیادی می‌زند. یکی از بهترین پاس‌های گل زندگی من بود."

بولت پرسپولیسنقش اریک دایر در گل سوم شما؟
"ما چند مورد از این حرکات را تمرین کرده‌ایم. حرکت او عالی بود و می‌توانست گل هم بزند اما دروازه‌بان یک سیو خوب انجام داد، اما بالاخره پایش به گلزنی باز می‌شود. تا آن زمان، من همیشه آنجا هستم تا آن ریباند ضرباتش را گل کنم. (می‌خندد.)"

بولت پرسپولیساوضاع تیم بعد از این برد؟
"امیدوارم این بازی برای ادامه فصل یک شروع مجدد باشد. ما امروز از سرعتمان استفاده کردیم، عملکرد فوق العاده‌ای از ابتدا تا انتها بود. ما از فرصت‌های خود در برابر حریفی سخت به خوبی استفاده کردیم. اکنون باید به همین شکل تیم را بسازیم. در حال حاضر احساس خوبی دارم و فکر می‌کنم به عنوان یک تیم در حال ایجاد موقعیت‌های زیادی هستیم. هنوز چند بازی باقی مانده است، بنابراین می‌خواهم گل‌های بیشتری بزنم."

بولت پرسپولیسدفاع حریف از هم پاشید؟
" ما به خودمان اعتماد داشتیم که کلید اصلی بود. آنها خوب دفاع کردند. دفاع نفر به نفر و جدی. اما ما هیچ اشتباهی نکردیم

دیدگاه‌ها