کد خبر : 2007870 | 19 اسفند 1402 ساعت 22:19 | 37.4K بازدید | 27 دیدگاه

مشخص شد چرا ستاره آرسنال نیمکت‌نشین است!

برنتفورد با اشتباه مرگبار آرون رمزدیل موفق شد گل مساوی را برابر آرسنال به ثمر برساند.

مشخص شد چرا ستاره آرسنال نیمکت‌نشین است!

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین دیدار امروز لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات از برنتفورد پذیرایی می‌کند. توپچی‌ها با فاصله ۲ امتیازی نسبت به صدر جدول می‌توانند با پیروزی در دیدار امشب موقتا جای لیورپول را در رتبه اول بگیرند.

میکل آرتتا در این دیدار با توجه به قرارداد قرضی داوید رایا که نمی‌تواند برابر برنتفورد بازی کند، آرون رمزدیل را در درون دروازه تیمش قرار داد. اتفاقی که می‌تواند سرنوشت بازی را به‌طور کامل تغییر دهد.

1999756

آرسنالی‌ها در دقیقه ۱۹ نیمه اول با گل دکلان رایس به برتری رسیدند. آنها این برتری را تا ثانیه‌های پایانی نیمه اول حفظ کردند اما اشتباه فاحش رمزدیل باعث شد که آرتتا با خوشحالی به رختکن نرود.

در دقیقه ۴+۴۵ روی پاس به عقب بازیکنان آرسنال توپ را به رمزدیل رساند. او قصد داشت توپ را به سمت راست پاس دهد اما با تکل یوان ویسا توپ به پای این مهاجم برنتفورد خورد و در کمال ناباوری وارد دروازه شد.

1999755

این اشتباهات می‌تواند پایانی بر فصل رمزدیل با آرسنال باشد و سرمربی اسپانیایی توپچی‌ها در مقطع مهم فصل دیگر به او اعتماد نکند. با توجه به شایعات و شرایط کنونی انتظار می‌رود که سنگربان انگلیسی در پایان فصل این تیم را ترک کند.

دیدگاه‌ها