کد خبر : 2007873 | 19 اسفند 1402 ساعت 22:36 | 41.1K بازدید | 22 دیدگاه

سوپرگل در خانواده بلینگام موروثی‌ست! (عکس)

جوب بلینگام با به ثمر رساندن گل زیبایی نشان داد که علاقه باشگاه‌های بزرگ به او بی‌دلیل نیست.

سوپرگل در خانواده بلینگام موروثی‌ست! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، جوب بلینگام هم در حال طی کردن راه برادر بزرگ‌ترش است. ستاره حال حاضر رئال مادرید پس از درخشش در بیرمنگام و ۴۴ بازی، در سال ۲۰۲۰ راهی دورتموند شد.

جود بلینگام در دورتموند هم درخشش و نمایش‌های درخشانش را ادامه داد. پس از سه سال او در انتقالی رویایی راهی رئال مادرید شد. با حضور در مادرید دوران جدیدی برای ستاره انگلیسی آغاز شد، او در این فصل یکی از بهترین بازیکنان رئال و لالیگا بوده است.

1999766

ستاره رئال اما تنها بلینگامی نیست که در حال درخشش در اروپا است. جوب، برادر این بازیکن هم در ۱۸ سالگی یکی از بهترین بازیکنان ساندرلند است و در بازی‌های این فصل چمپیونشیپ توانسته ۶ گل و ۱ پاس گل ثبت کند.

1999765

گل زیبای امروز او در جریان شکست ۴-۲ تیمش مقابل ساوتهمپتون یک بار دیگر توجه‌ها را به او جلب کرد. او در دقیقه ۷۱ بازی در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و یک ضربه فنی و چشم‌نواز را به سمت دروازه زد و موفق شد گلی فوق‌العاده به ثمر برساند.

با وجود شکست ساندرلند اما او نمایش خوبی ارائه داد و در چند موقعیت تیمش تاثیرگذار ظاهر شد. از اواسط فصل خبر علاقه تیم‌هایی مانند لاتزیو، دورتموند، اینتر و اتلتیکو مادرید به او باعث شده بسیاری معتقد باشند که این ستاره هم می‌تواند راه برادرش را طی کند.

دیدگاه‌ها