کد خبر : 2007916 | 20 اسفند 1402 ساعت 08:30 | 16.5K بازدید | 40 دیدگاه

کربکندی: سپاهان همه چیز تمام است اما می‌بازد

رسول کربکندی به انتقاد از شرایط فنی تیم سپاهان اصفهان پرداخت.

کربکندی: سپاهان همه چیز تمام است اما می‌بازد

به گزارش "ورزش سه"، نتایج سپاهان در هفته‌های اخیر موجب تعجب بیش از حد هواداران فوتبال ایران شده و شکست ۳-۲ برابر پیکان باعث شد تا زنگ خطر به صدا دربیاید؛ با این حال رسول کربکندی در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی درباره شکست‌های سپاهان گفت: همانطور که برای مردم تعجب دارد، برای ما هم تعجب دارد. در شرایطی که تمامی امکانات را برای موفقیت داشتند، نمی‌دانم چرا شرایط اینگونه شده است! متاسفانه نتایجی می‌گیرند که برای همه دور از انتظار است. با این همه مهره و انجام بازی در زمین خودشان با حضور تماشاگر، وقتی ببازی یعنی تیم از نظر روحی و فنی نیاز به بازنگری دارد.

او ادامه داد: هیچکس به اندازه سرمربی تیم نمی‌تواند این کار را انجام دهد. آنها هیچ مشکلی ندارند؛ چه از لحاظ سخت‌افزار و چه از لحاظ نرم‌افزار همه چیز برای سپاهان بسیار ایده‌آل است. من خودم هم نمی‌دانم چرا این تیم با این میزان مهره و کادرفنی، با حضور تماشاگر و با این امکانات پنج بازی شکست خورده است.

ویدئو: 326961

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: به هر حال تیم مدیر می‌خواهد. آقای نیکفر وظیفه‌اش این بود که شرایط را مهیا کند ولی مسائل فنی که به ایشان مربوط نمی‌شود؛ او مدیری بود که به دستور مدیران مافوقش به سپاهان آمد و از نظر هواپیما، هتل و حقوق هم تیم شرایط خوبی داشت.

در پایان نیز تصریح کرد: این هفته، هفته بد دروازه‌بان‌ها بود و همه دروازه‌بان‌ها از گلر تیم ملی و پرسپولیس تا سپاهان و صنعت نفت همه اشتباه کردند. تغییر مربی هم بعید می‌دانم به سپاهان کمک کند. ایراد فنی سپاهان فقط یارگیری در نیم فصل بود. خارجی‌هایی که به تیم اضافه می‌کنند، همه آنها جای بحث دارند و واقعا همه مهره‌های این تیم اثرگذار و ملی پوش هستند که باید درخشان باشند.

دیدگاه‌ها