کد خبر : 2007993 | 20 اسفند 1402 ساعت 15:15 | 33.4K بازدید | 23 دیدگاه

باید استفاده کنیم

خوشحالم امشب بلینگام در ترکیب رئال نیست

رافا بنیتس از اینکه امشب رئال جود بلینگام را در اختیار ندارد ابراز خوشحالی کرد و گفت این مسئله به سود تیمش خواهد بود.

خوشحالم امشب بلینگام در ترکیب رئال نیست

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امروز بازی حساسی برابر سلتا پیش رو دارد. بارسا و خیرونا در دو روز گذشته بازی‌های خود را پیروز شده‌اند و به این ترتیب رئال مادرید چاره‌ای جز کسب پیروزی برای برگرداندن حاشیه امنیت خوبش در صدر جدول ندارد. رئال چهار امتیاز بیشتر از خیرونا دارد و بارسا نیز به 5 امتیازی رسیده است.

1999951

رافا بنیتس، مربی سابق رئال، که حالا هدایت سلتا را برعهده دارد و اصلا هم نتوانسته در این باشگاه خوب کار کند، در مورد بازی امشب گفت: «خیلی مهم است بهترین نسخه خودمان را در برنابئو نشان دهیم. اینکه با رئال پایاپای بجنگیم و برای گرفتن امتیاز رقابت کنیم. البته که بازی در برنابئو و برابر رئال دشواری‌های خاص خود را دارد و باید خوش شانس هم باشید. اینکه اوضاع چطور پیش خواهد رفت. یک سلتای قوی می‌خواهم که بتواند از اشتباهات میزبان بهترین استفاده را ببرد. ببینیم چه خواهد شد.»

رئال امشب بهترین بازیکن فصل خود یعنی جود بلینگام را در اختیار ندارد. او از دو بازی محروم شده و این بهترین خبر برای سلتاست.

1993579

بنیتس در مورد غیبت جود گفت: «هر تیمی برابر رئال قرار می‌گیرد، خواهد گفت که اگر بازیکنی مثل جود بلینگام در ترکیب نباشد، خوب خواهد شد. او بازیکن بزرگی است و قطعا نبودش به سود ما خواهد شد. با این حال مطمئنم بازیکنی که جای جود بلینگام به میدان خواهد رفت نیز کم و بیش به همان اندازه خوب خواهد بود. رئال پر از بازیکنان بزرگ است و می‌داند چطور در غیاب ستاره‌هایش بازی کند.»

دیدگاه‌ها