کد خبر : 2008025 | 20 اسفند 1402 ساعت 18:12 | 6.5K بازدید | 1 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

ثبت یک پایان خوش و قهرمانانه برای عطایی

تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان موفق به شکست گیتی پسند اصفهان شد

ثبت یک پایان خوش و قهرمانانه برای عطایی

به گزارش "ورزش سه"، در یکصدوشصت و سومین دیدار این رقابت‌ها، فولاد سیرجان ایرانیان در سالن فدراسیون والیبال میزبان گیتی‌پسند اصفهان بود و فولادی‌ها در این مسابقه سه بر یک به پیروزی رسیدند تا بیست‌ویکمین برد خود را جشن بگیرند و 60 امتیازی شوند.

گیتی پسند در ست سوم 25 بر 22 به پیروزی رسیدند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 20 و 25 بر 20 مغلوب تیم صدرنشین شدند تا با 16 برد، 10 ناکامی و 48 امتیاز به کار خود در مرحله مقدماتی پایان دهند و رتبه نهایی این تیم پس از پایان سایر دیدارها مشخص شود. فولادی‌ها در دیدار رفت هم سه بر صفر گیتی را در اصفهان شکست داده بودند و در این مسابقه مقابل این تیم دبل پیروزی ثبت کردند.

نادر انصاری و حمید راهجردیان، ناظران این دیدار بودند که به مدت 99 دقیقه طول کشید. محمد عشق‌دوست و حامد آقابراری نیز به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

سید محمد موسوی بازیکن تیم فولاد سیرجان ایرانیان در ست چهارم این دیدار یک کارت زرد از داور نخست مسابقه دریافت کرد.

قرار بود در دیگر مسابقه این هفته تیم مس در سالن 9 دی رفسنجان میزبان سایپا باشد که نارنجی‌پوشان در سالن حاضر نشدند و با شکست سه بر صفر (باخت فنی) روبرو شدند.

بدین ترتیب سایپا به کار خود در مرحله مقدماتی با یک برد و 7 امتیاز پایان داد تا به عنوان تیم چهاردهم و انتهای جدولی به مرحله پلی‌اوت لیگ برتر مردان راه یابد و در این مرحله برای بقا با تیم یازدهم جدول مبارزه کند. شاگردان محمد محمدکاظم با این پیروزی دبل برد برابر سایپا به دست آوردند و یازدهمین برد خود را به دست آوردند و 33 امتیازی شدند.

دیدگاه‌ها