کد خبر : 2008127 | 21 اسفند 1402 ساعت 08:10 | 37.7K بازدید | 15 دیدگاه

بهترین ملوان تاریخ لیگ برتر

رکورد اسکوچیچ در لیگ برتر شکست

ملوان با کسب 32 امتیاز در 19 بازی بهترین عملکرد خود را به جای گذاشته است.

رکورد اسکوچیچ در لیگ برتر شکست

به گزارش "ورزش سه"، معرفی دراگان اسکوچیچ به فوتبال ایران با تیم سرحال و تهاجمی او در انزلی انجام شد. یک سرمربی نسبتا ناشناس که از کرواسی به لیگ برتر ایران آمد و موفق شد ملوان را به جایگاه هفتمی لیگ برتر خلیج فارس برساند و بهترین رکورد تاریخ این تیم را به دست بیاورد.

ملوان در آن فصل 44 امتیاز کسب کرد و با 40 گل زده، بالاتر از پرسپولیس و نفت تهران به عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر مطرح شد اما از نظر دفاعی عملکرد چندان خوبی نداشت و 33 گل خورد تا در بین بدترین خطوط دفاعی لیگ سیزدهم جای بگیرد.

2000194

این در حالی است که ملوان در لیگ سیزدهم تا پایان هفته نوزدهم 28 امتیاز کسب کرده بود اما حالا با هدایت مهدی تارتار 32 امتیاز کسب کرده و همین موضوع بارقه‌های امید را در بین هواداران این تیم به وجود آورده که آنها بتوانند رکورد تیم اسکوچیچ را بشکنند.

در صورتی که ملوان در 11 بازی باقیمانده بیشتر از 22 امتیاز کسب کند، از نظر امتیازی بالاتر از تیم دراگان اسکوچیچ خواهد بود اما نکته مهم جاه‌طلبی بازیکنان ملوان است چرا که آنها امید زیادی دارند تا رتبه بهتر از هفتم را کسب کنند.

همچنین ملوان این فصل از نظر تدافعی هم عملکرد خوبی داشته و این فصل تنها 14 گل خورده و با 24 گل زده در بین برترین خطوط حمله ایران قرار دارد.

این در شرایطی است که قوی سپید تا پایان فصل با سه تیم مدعی پرسپولیس، تراکتور و سپاهان بازی خواهد کرد و از بین تیم‌های بالانشین نیز تنها رودرروی شمس آذر قرار می‌گیرد. اما در عین حال تقابل با تیم‌هایی نظیر صنعت نفت و استقلال خوزستان که در معرض سقوط هستند، دشواری خاص خود را خواهد داشت.

دیدگاه‌ها