کد خبر : 2008306 | 21 اسفند 1402 ساعت 23:22 | 13.7K بازدید | 8 دیدگاه

تمام اسامی مطرح‌شده گمانه‌زنی هستند؛

دفاعیه علی خسروی از اولین داور زن دربی

علی خسروی می‌گوید داور دربی تاکنون مشخص نشده و تمام اسامی مطرح شده گمانه‌زنی رسانه‌هاست.

دفاعیه علی خسروی از اولین داور زن دربی

به گزارش "ورزش سه"، علی خسروی در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت در گفت‌وگویی با رسانه‌ها درباره کنار گذاشتن مهناز ذکایی از تیم داوری دربی به دلیل انتشار عکس او در حال تشویق پرسپولیس گفت: ما همیشه اگر‌ پرسپولیس بازی داشته، همه قرمز بودند. اگر استقلال بازی می‌کرد، همه آبی می‌پوشیدند. اگر سپاهان بازی همه زرد می‌پوشیدند.

او ادامه داد: به نظرم یک عکس ملاک نیست و اگر پرسپولیس، استقلال، تراکتور، ملوان و... با یک کشور خارجی بازی کنند، همه ما آن رنگی هستیم. اگر قرار است تیمی از ایران در هر رنگی در هر استادیومی با تیم خارجی بازی کند، منِ علی خسرویِ المپیک رفته طرفدار آن تیم هستم، چون طرفدار ایران هستم.

عضو کمیته داوران در خصوص حضور مهناز ذکایی در ازبکستان عنوان کرد: همین که ما که اسم خانم ذکایی را می‌آوریم و تمرکز ایشان را در ازبکستان به هم می‌ریزیم، اشتباه است. بعضی اوقات شما رسانه‌ها خیلی غیرحرفه‌ای عمل می‌کنید. او در ازبکستان قضاوت می‌کند و ما دنبال این هستیم که بیاید برای VAR بایستد.

او در واکنش به اظهارات مهدی تاج درباره ذکایی گفت: ای کاش آقای تاج اول با کمیته داوران صحبت می‌کرد. آقای تاج هر چیزی بگوید ما گوش می‌کنیم، اما اگر قرار است هر چیزی می‌شود، باید در کمیته داوران از فیلتر ما بگذرد، چون ما کار کارشناسی می‌کنیم.

خسروی درباره انتخاب وحید کاظمی به عنوان داور دربی گفت: تمام گزینه‌هایی که تا الان مطرح شده است، گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده است. هر چیزی اتفاق بیفتد، از طریق آقای افشاریان یا بنده اعلام می‌شود.

او همچنین درباره شایعه قضاوت موعود بنیادی‌فر در دربی توضیح داد: فعلا گزینه‌هایی که اعلام شده در حد گمانه‌زنی رسانه‌ای است و به صورت قطعی اعلام نشده است‌. هر زمانی از طریق سایت فدراسیون، آقای افشاریان یا اعضای کمیته داوران، گروه داوری دربی مشخص شد به شما اعلام می‌کنیم.

خسروی در پایان درباره تاخیر در اعلام نام داور دربی گفت: حساسیت بازی و هماهنگی‌هایی که باید انجام می‌شد، باعث این موضوع شد. بازی چهارشنبه است و هنوز دیر نیست.

دیدگاه‌ها