کد خبر : 2008358 | 22 اسفند 1402 ساعت 09:46 | 2.7K بازدید | 2 دیدگاه

همگروهی ایران با بحرین و امارات

حریفان تیم پدل ایران مشخص شدند

با انجام مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های پدل جام رمضان، تیم ملی پدل ایران با تیم‌های بحرین و امارات همگروه شد.

حریفان تیم پدل ایران مشخص شدند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم ملی پدل ایران که برای حضور در رقابت‌های جام رمضان به امارات سفر کرده است در گروه نخست با تیم کشور میزبان و بحرین در گروه اول قرار گرفت.

در گروه دوم این مسابقات نیز تیم‌های هلند، قطر و کویت قرار دارند. بر این اساس از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد که به صورت ضربدری با هم به رقابت خواهند پرداخت تا چهره تیم‌های فینالیست مشخص شود.

نخستین بازی تیم ملی پدل ایران چهارشنبه شب و از ساعت ۲۱ به وقت محلی برگزار می‌شود که طی شاگردان ارسلان مطهری باید به مصاف بحرین بروند. در دیگر بازی و از گروه دوم نیز قطر برابر کویت قرار می‌گیرد.

در دومین روز این مسابقات، پنجشنبه شب و در همان ساعت تیم ایران رو در روی امارات صف‌آرایی می‌کند و هلند به مصاف قطر می‌رود. طبق اعلام برنامه مسابقات، روز جمعه دیدار نیمه‌نهایی و روز شنبه بازی فینال برگزار می‌شود تا چهره قهرمان این رقابت‌ها مشخص شود.

تیم پدل ایران با ترکیب فرساد شاهی، حامی گلستان، آریا روغنی، امیرمحمد جمشیدی، ایمان حسینی، سجاد زارعیان، محمدرضا کاظمی و امیرسینا صالح با هدایت ارسلان مطهری و به سرپرستی محمدرضا گلزار راهی این مسابقات شده است.

دیدگاه‌ها