کد خبر : 2008375 | 22 اسفند 1402 ساعت 11:44 | 9.1K بازدید | 0 دیدگاه

چهار تیم والیبال ایران علیه یک کابوس بزرگ

به جز پلی‌آف، لیگ برتر والیبال ایران پلی اوت جذابی نیز دارد.

چهار تیم والیبال ایران علیه یک کابوس بزرگ

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر والیبال ایران به جز پلی‌آف، پلی اوت جذابی نیز خواهد داشت و چهار تیم مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک مشهد و سایپای تهران به دنبال بقا در لیگ برتر هستند.

در یکی از دیدارها مس رفسنجان باید به مصاف تیم سایپای تهران برود. مسی‌ها هر دو دیدار این فصل را از سایپا برده‌اند که یکی از آنها چند روز پیش به دلیل حضور پیدا نکردن این تیم تهرانی در زمین بوده است. سایپایی‌ها بیست و یک هفته است که تمام مسابقاتشان را با باخت به اتمام رسانده‌اند و با پیروزی بیگانه شده‌اند. اما رفسنجانی‌ها که تا دقایق آخر لیگ امید به بقا داشتند با پیروزی هورسان بر شهداب به پلی اوت آمدند و حالا می‌خواهند برای یک فصل دیگر در لیگ باقی بمانند. این جدال برای شاگردان محمد محمد کاظم در تیم مس، حکم مرگ و زندگی دارد و اگر این تیم در مجموع مقابل سایپا شکست بخورد و سقوط کند احتمالا از لیگ یک نیز کنار خواهند کشید تا این تیم به خاطره‌ها بپیوندد. ستاره‌های دو تیم پشت خط زن‌های آنها هستند که جواد حسین آبادی در مس و رضا صفایی در سایپا حضور دارند.

در دیگر بازی مرحله پلی اوت دو تیم پر هوادار لیگ برتر والیبال ایران، یعنی شهرداری گنبد و نیان الکترونیک مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت، گرچه تیم شهرداری گنبد ستاره‌های بیشتری نسبت به نیان الکترونیک مشهد دارد ولی نیانی‌ها هر دو بازی دور مقدماتی را از آن خود کرده‌اند و حالا به دنبال تکرار این نتایج هستند.

از سوی دیگر شهرداری گنبد که با داشتن چند ستاره از جمله فرهاد قائمی، سامان فائزی و یونس قلیچ نیازی که فینال لیگ ایران را هم تا کنون تجربه کرده‌اند، به دنبال یک پایان خوش برای هواداران خود هستند. آنها که از چند روز پیش در تهران اردو زده‌اند کاملا خود را با شرایط سالن مسابقه وفق داده‌اند و امید دارند که فصل آینده را این بار بدون خرید سهمیه در لیگ حضور داشته باشند.

باید در نهایت از چهار تیم شهرداری گنبد، نیان الکترونیک مشهد، سایپا تهران و مس رفسنجان چه تیم های در لیگ خواهند ماند، نکته جالب اینکه جز نیان الکترونیک مشهد سه تیم دیگر فصل پیش نیز در پلی اوت حضور داشته اند.

دیدگاه‌ها