کد خبر : 2008392 | 22 اسفند 1402 ساعت 13:06 | 210.9K بازدید | 217 دیدگاه

برد مهم‌تر از بازی زیباست؛

سرمربی پرسپولیس راز دربی را فاش کرد

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دربی حساس پایتخت، با لحنی خاص به سوالات حاشیه‌ای پاسخ داد.

سرمربی پرسپولیس راز دربی را فاش کرد

به گزارش "ورزش سه"، یک روز تا دربی بزرگ پایتخت مانده است‌. سرخ‌ها در این بازی که حتی می‌تواند در سرنوشت قهرمان لیگ تاثیر بگذارد با اوسمار ویه‌را، سرمربی برزیلی و جوان خود مقابل استقلال قرار می‌گیرند.

اوسمار، دستیار سابق یحیی با جو دربی نا آشنا نیست و کنار گل‌محمدی چهار دربی را تجربه کرده و در فصل پیش طعم دو پیروزی بزرگ در لیگ و حذفی مقابل استقلال را چشیده است.

بولت ذوب آهنبچه‌های فوتبال به سیستان و بلوچستان کمک کنند
اوسمار ویه‌را حالا به عنوان سرمربی پا به نشست خبری دربی گذاشت و در ابتدای صحبت‌هایش گفت: ظهر همگی بخیر. قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم میخواستم بگویم همه کسانی که در رسانه کار می‌کنند باید یک کار مثبتی انجام بدهند. آنهایی که وضعیت مالی بهتری دارند بتوانند به افرادی که این روزها نیازمند هستند کمک کنند. امیدوارم که بچه‌های فوتبالی به افرادی که در سیستان و بلوچستان گرفتار سیل هستند کمک کنند.

ویدئو: 327168
2000658

بولت ذوب آهندربی یک بازی خیلی احساسی است
اوسمار در مورد دربی می‌گوید: خیلی برای ما خوشحال کننده است که در این بازی شرکت کنم. تمام کسانی که طرفدار فوتبال هستند فردا به این بازی نگاه می‌کنند. امیدوارم که یک بازی قشنگ برای افرادی که در ورزشگاه و خارج از آن هستند باشد. یک بازی که خیلی برای قهرمانی‌ها مهم است. برای ما خیلی مهم است که با استقلال هم امتیاز شویم. یک بازی خیلی احساسی است و تمرین کردیم که سعی کنیم بچه‌ها خودشان را آرام نگه دارند و خیلی راحت بازی را انجام بدهند. هم ما و حریف می‌دانیم که از تک تک موقعیت‌ها باید استفاده کنیم.
 

بولت ذوب آهنبعضی از مواقع باید بهتر از حمله، دفاع کنیم
اوسمار در پاسخ به اینکه برنامه بازی فردای پرسپولیس بازی هجومی است یا نه می‌گوید: فوتبال برای من در زمین بحث می‌شود. در بازی حمله و دفاعی تیم باید متعادل باشد. در بعضی از قسمت‌های بازی شاید لازم است که بهتر از حمله، دفاع کنیم. چون پایه تیم ما برای حمله کردن است امیدواریم که بازی‌ها را اینطور ادامه دهیم.

ویدئو: 327169
2000659

بولت ذوب آهناستقلال یکی از دفاع‌های خوب لیگ است
اوسمار راجع به اینکه آیا از این بابت نگران نیستند که تیم‌های نکونام خوب دفاع می‌کنند، گفت: همانطور که گفتم هر تیمی سعی می‌کند بازی متعادل را انجام دهد. تیم استقلال یکی از دفاع‌های خوب لیگ را دارد. امیدوارم که حرکت‌های هجومی ما در بازی راه دفاعی را باز کند و بتوانیم گل بزنیم.

ویدئو: 327170

بولت ذوب آهنما فقط با دو دفاع وسط، دفاع نمی‌کنیم
سرمربی پرسپولیس راجع به نگرانی هواداران از خط دفاعی در روز غیبت گولسیانی و کنعانی زادگان گفت: خط دفاع ما از اولین مهاجم ما تا دروازه‌بان ما شروع می‌شود. یک تیم متعادل داریم که همه با هم دفاع کنیم. تیم ما فقط با دو نفر دفاع وسط در بازی دفاع نمی‌کند.

بولت ذوب آهننتیجه مهم‌تر از بازی خوب است
او در مورد اینکه فقط به نتیجه گیری فکر می‌کند یا فوتبال زیبا بازی می‌کنند، گفت: فوتبال نتیجه است. نتیجه‌ها تفاوت کار مربی و بازیکنان را ایجاد می‌کنند. اگر امروز بخواهم بگویم که نتیجه بگیریم یا بازی خوبی داشته باشیم، می‌گویم نتیجه مهمتر است. امیدوارم یک نتیجه خوب با بازی خوبی که انجام می‌دهیم، داشته باشیم.

ویدئو: 327171
2000660

بولت ذوب آهنتمرکز ما روی دربی است نه مهاجم خارجی
یک سوال تکراری از اوسمار در مورد مهاجم خارجی بود که او گفت: بعد از بازی فولاد در مورد این قضیه صحبتی نکردیم چون تمام تمرکز ما روی بازی فرداست.

بولت ذوب آهنبعضی سوالات تکراری هستند!
او در پاسخ به اینکه آیا نگران تکرار اشتباه بیرانوند مانند بازی گذشته هست یا نه، عنوان کرد: بعضی وقت‌ها سوالات برای من تکراری هستند. گفتم که در یک بازی دفاع و حمله و خط میانی کل تیم با هم کار می‌کنند.

بولت ذوب آهنطرز برخورد هر تیم با داوری به خودش مربوط است
سوال آخر از اوسمار در مورد داوری بود. سرمربی پرسپولیس در مورد نگرانی‌هایی که در این خصوص برای هواداران وجود دارد، گفت: امیدوارم که فردا داوری به گونه‌ای باشد که هیچ کس احساس مشکل نکند و تیمی که لیاقتش را دارد با موفقیت از زمین خارج شود. به نظرم طرز برخورد هر تیم مربوط به خودش است. خودم شخصا سعی می‌کنم روی مسائل تاکتیکی تمرکز کنم و بقیه اعضای کادرفنی حواسشان به بقیه مسائل باشد.

ویدئو: 327172

دیدگاه‌ها