کد خبر : 2008406 | 22 اسفند 1402 ساعت 13:39 | 33.7K بازدید | 35 دیدگاه

100 میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت؛

حکم سنگین کمیته انضباطی علیه مجتبی حسینی!

فدراسیون فوتبال به دلیل اظهارات مجتبی حسینی پس از شکست مقابل شمس آذر برخورد شدیدی با این مربی داشته است.

حکم سنگین کمیته انضباطی علیه مجتبی حسینی!

به گزارش "ورزش‌سه"، هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که در یکی از این مسابقه تیم فوتبال آلومینیوم در مصاف با شمس آذر در قزوین با نتیجه یک بر صفر بازی را واگذار کرد.

مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در پایان مسابقه به اتفاقات داوری معترض بود و در بخشی از حرف‌های خود اعلام کرد که قرار بوده تیمش در مصاف با شمس آذر ببازد. او همچنین گفته بود: «پنالتی درست آنها را گرفتند و پنالتی درست ما را نگرفتند، این فرق نتیجه مسابقه بود.»

این حرف‌های مجتبی حسینی خیلی زود با واکنش مواجه شد و برای این مربی از سوی فدراسیون دستور موقت صادر شده و حالا در آستانه مصاف سبزپوشان اراکی با مس رفسنجان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکم سنگینی را از لحاظ مالی به شرح زیر علیه سرمربی آلومینیوم اعلام کرده است:

«مجتبی حسینی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل نشر اکاذیب به داوران و بررسی تخلف ایشان که محرز و مسلم تشخیص داده شد. وی به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی ایشان پس از قطعی شدن این حکم قابلیت اجرایی خواهد داشت و از دستور موقت صادره نیز به شماره2243 نیز رفع اثر می‌شود.»

دیدگاه‌ها