کد خبر : 2008411 | 22 اسفند 1402 ساعت 14:00 | 50K بازدید | 20 دیدگاه

ادعای اسپورت

اولین اقدام جدی بارسا برای خرید ستاره یونایتد

دکو در روزهای اخیر با مدیر اجرایی منچستریونایتد دیدار داشته و در مورد انتقال میسون گرین‌وود حرف زده است.

اولین اقدام جدی بارسا برای خرید ستاره یونایتد

به گزارش "ورزش سه"، گرینوود پس از مشکلات غیرفوتبالی که داشت و دادگاهی شدن به خاطر ضرب و شتم نامزدش، از یونایتد کنار گذاشته شد. بعد از تبرئه شدن نیز هواداران یونایند علیه او موضع گرفتند تا راه بازگشتش سد شود. در نتیجه یونایتد او را یک فصل به ختافه قرض داد.

1969110

گرینوود در ختافه عالی کار کرده تا جایی که گفته می‌شود مورد توجه بارسلونا قرار دارد اما رویای این بازیکن درخشش با پیراهن یونایتد است، باشگاهی که در آن رشد کرد و تصور می‌شد سال‌های درخشانی آنجا خواهد داشت. البته هنوز مشخص نیست که موضع شیاطین سرخ در مورد برگشتن او چه خواهد بود.

2000654

طبق ادعای دیاریو اسپورت، دکو (مدیر ورزسی بارسا) در روزهای اخیر با جان مورتوف، مدیر اجرایی منچستریونایتد، دیدار کرده است. در همان جلسه، در بارسلونا، فرانک تریمبولی، نماینده آژانس نقل و انتقالاتی "CAA Base Ltd" نیز حضور داشت. یکی از نام‌هایی که احتمالا روی میز بود و در موردش بحث شد، گرین‌وود است. 

این می‌تواند اولین اقدام رسمی بارسلونا برای جذب ستاره انگلیسی باشد که در لالیگا کاملا خودش را وفق داده و می‌تواند گزینه‌ای ارزان قیمت برای بارسا باشد. او سخت مورد توجه دکو قرار دارد و یک نیروی تقویتی مهم برای سرمربی فصل بعد بارسا نیز خواهد بود.

دیدگاه‌ها