کد خبر : 2008486 | 22 اسفند 1402 ساعت 22:22 | 2.8K بازدید | 9 دیدگاه

در حق ساکت و تیم ما اجحاف شد؛

صداقت: هواداران نساجی انرژی مثبتشان را دریغ نکنند

مربی نساجی نسبت به محرومیت ساکت الهامی انتقاد کرد و گفت با این رأی در حق نساجی اجحاف شده است.

صداقت: هواداران نساجی انرژی مثبتشان را دریغ نکنند

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی صداقت، مربی تیم نساجی، در نشست خبری قبل از بازی با تیم شمس آذر قزوین اظهار داشت: خوشحالم که یک‌بار دیگر در شهر خاطره انگیز قائمشهر در خدمت شما هستیم. ما خاطرات خوبی از اینجا داریم.

او با اشاره به دیدار فردا گفت: ما فردا با تیم خوب شمس‌آذر بازی داریم. به هر حال جایگاه جدولی این تیم نشان‌دهنده کیفیت و تلاش کادرفنی و بازیکنانشان هست. ما یک تمرین خوب در استادیوم شهید وطنی داشتیم و خاطرات خوبی برایمان زنده شد. کلی انرژی مثبت از هواداران عاشقمان گرفتیم و امیدواریم که فردا هم این انرژی و این نیروی مضاعف را از ما دریغ نکنند و کنارمان باشند. به آنها احتیاج داریم و امیدواریم فردا در پایان بازی خوشحال‌ترین آدم‌های کشورمان، طرفداران خوب و عاشق نساجی باشند.

مربی نساجی در خصوص حکم کمیته انضباطی برای ساکت الهامی توضیح داد: با کمال احترام، تواضح و تمکین در مقابل قانون و همچین کمیته محترم انضباطی باید بگویم الحق و الانصاف در این مورد در حق آقا ساکت و باشگاه نساجی اجحاف شد. در مسائل قانونی که باشگاه پیگیر است و لایحه‌اش را می‌دهد اما قبل از مدت قانونی که داده بودند تا لایحه و دفاعیه‌مان را بدهند، حکم صادر شد. عاجزانه از کمیته انضباطی خواهش می‌کنم یک‌بار فیلم بازی ما را بازنگری کنند. فکر می‌کنم اجحاف شد‌.

2000766

وی افزود: آقا ساکت شروع کننده داستان نبود و واکنش‌گرا بود. حتما باید ببینند که اصلا داخل زمین نرفتند. فکر می‌کنم در این موضوع اغماض و بزرگنمایی شد. واقعا اجحاف شد. چندین بار کلمه اجحاف را به کار بردم، چون ما آنجا بودیم و دیدیم. امیدوارم بازنگری شود. باشگاه هم از مجاری قانونی پیش می‌رود و ان‌شاءالله بتوانیم به حق و حقوقمان برسیم.

صداقت همچنین عنوان کرد: ما در نساجی کلی عقب‌افتادگی داریم که اینجای جدول هستیم. باید به کمک هم این عقب افتادگی جبران کنیم. در این شرایط حتی یک کارت زرد و قرمز و یک تصمیم این‌چنینی به ما ضربه می‌زند. ما این روزها به اندازه کافی شکننده هستیم و خواهش می‌کنم مراقب ما باشید. ما توقع داریم که فقط عدالت رعایت شود و دنبال مسئله خاصی نیستیم. ما بیشتر از همه احتیاج داریم که اتفاقات خوبی برایمان بیفتد.

او در پایان گفت: خواسته ما این است که در مسائل داوری و چیدمان دقت بیشتری شود. همه بازی‌ها برای ما حساس است، چون عقب افتادگی داریم و باید بتوانیم جبران کنیم. یک تصمیم اشتباه که در آن عمدی هم نیست، می‌تواند لطمه بزرگی به ما بزند. ما تیم‌هایی که پایین جدول درگیر هستیم، هر بازی برایمان حکم فینال دارد. خواهش می‌کنم کمی دقت نظر بیشتری شود تا ما هم انرژی‌مان را در مستطیل سبز و چارچوب زمین بگذاریم. ان‌شاءالله بتوانیم خواسته‌های هوادارانمان که خیل عظیمی از مردم قائمشهر، استان مازندان و حتی شمال کشور هستند، برآورده کنیم.

دیدگاه‌ها