کد خبر : 2008578 | 23 اسفند 1402 ساعت 14:11 | 25.7K بازدید | 21 دیدگاه

مورینیو سرمربی رونالدو یا بنزما می‌شود!

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی، برای ملاقات با یاسر الرمیان، مدیر نیوکسل و صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان، راهی این کشور شد.

مورینیو سرمربی رونالدو یا بنزما می‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، تصاویری از حضور مورینیو در کشور عربستان و چند رویداد مختلف در این کشور در چند روز اخیر منتشر شد که توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان را به خود جلب کرد.

این مربی پرتغالی پس از اخراج از رم هنوز هدایت تیم دیگری را برعهده نگرفته و در عربستان در چندین رویداد مانند مسابقات گرندپری حضور پیدا کرد اما به نظر می‌رسد که هدف اصلی او از سفر به این کشور تنها شرکت در این رویدادها نبوده است. 

1999779

مورینیو در زمان حضورش در عربستان جلسه‌ای را با یاسر الرمیان برگزار کرده و همچنین در کنار الشیخ که در حال حاضر مدیریت سازمان تفریح و سرگرمی عربستان را برعهده دارد دیده شده است که این موضوع شایعاتی را درباره آینده او به همراه داشته است. 

کات آفساید با انتشار این اخبار مدعی شده است که دیدار این سرمربی سابق چلسی و رئال مادرید با این دو نفر در راستای انجام مذاکره و تلاش مورینیو برای بازگشت به دنیای فوتبال است و این احتمال وجود دارد که او در تابستان سال آینده هدایت یکی از باشگاه‌‎های النصر، الهلال، الاتحاد یا الاهلی را برعهده بگیرد.

دیدگاه‌ها