کد خبر : 2008596 | 23 اسفند 1402 ساعت 16:05 | 26K بازدید | 6 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

مدعی غیرمنتظره قهرمانی به ارومیه رسید

این بازی لیگ برتر والیبال جدالی که هر اتفاقی در آن می‌تواند رخ دهد.

مدعی غیرمنتظره قهرمانی به ارومیه رسید

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات پلی‌آف لیگ برتر والیبال ایران،  تیم طبیعت که دور گروهی را در رتبه دوم به اتمام رساند باید به مصاف شهرداری ارومیه رده هفتمی برود.

تیم طبیعت اسلامشهر که بی شک پدیده این فصل لیگ والیبال ایران بوده، بالاخره در رقابت با شهداب یزد توانست عنوان دومی را از آن خود کند و با روحیه بیشتری راهی پلی‌آف شود. طبیعتی‌ها که در همین سال اول حضورشان نشان دادند یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها هستند، حالا به دنبال صعود به نیمه نهایی خواهند بود. این تیم در هر پست ستاره دارد و یک تیم کامل به معنای واقعی هستند و امیدوارند با هدایت ابراهیم وادی که خودش یک مربی بازیکن ساز است، اول به نیمه نهایی و سپس فینال و قهرمانی برسند.

اما شهرداری ارومیه که به زحمت و در هفته آخر لیگ توانست جواز حضورشان در پلی‌آف را پس از یک سال غیبت کسب کند، حالا دیگر با خیال راحت به کارش ادامه خواهد داد. عبدالرضا علیزاده سرمربی تیم شهرداری ارومیه که با صعود به پلی آف فشار هواداران از روی تیم خود برداشته است، می‌تواند بدون استرس به مصاف طبیعت برود و این کمک خواهد کرد که حتی بتوانند مقابل طبیعت اسلامشهر به پیروزی نیز برسند. البته شهرداری ارومیه هر دو بازی رو در روی خود را مقابل طبیعت شکست خورده است و باید دید این بار چه خواهند کرد. هر چه که هست قطعا در جدال طبیعت اسلامشهر و شهرداری ارومیه هر نتیجه ممکن است اتفاق بیفتد و هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.


ترکیب احتمالی طبیعت اسلامشهر: علی رمضانی، محراب ملکی، سهند الله وردیان، مهدی رضایی، اسماعیل مسافر، رامین خانی و ابوالفضل قلی پور

ترکیب احتمالی شهرداری ارومیه: عرشیا به نژاد، آرمین تشکری، عطا زراعتگر، امیر آفتاب آذری پوریا فیاضی، احد رضایی و آرمین صالحی

نتایج دو بازی گذشته دو تیم

شهرداری ارومیه دو  - طبیعت اسلامشهر سه

طبیعت اسلامشهر سه - شهرداری ارومیه یک

دیدگاه‌ها