کد خبر : 2008691 | 23 اسفند 1402 ساعت 21:42 | 33K بازدید | 31 دیدگاه

قول بزرگ پوما به بارسا: ۱۰۰ میلیون پاداش می‌دهیم!

پوما می‌خواهد مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو را به‌عنوان پاداش امضای قرارداد به بارسلونا پرداخت کند.

قول بزرگ پوما به بارسا: ۱۰۰ میلیون پاداش می‌دهیم!

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در آستانه تابستان با تصمیم سختی روبه‌رو است زیرا در حال بررسی تغییر اسپانسر پیراهن از نایکی به پوما است. خوان لاپورتا، رئیس باشگاه، قصد دارد درآمدهای بارسا را به شکل قابل توجهی افزایش دهد و به‌خاطر همین به دنبال قطع همکاری با نایکی و توافق با پوماست.

طبق گزارش‌ها، پوما مایل به پرداخت مبلغ بیشتری از نایکی است. مارکا می‌گوید که آبی‌اناری‌ها در حال حاضر ۱۰۵ میلیون یورو در هر فصل از نایکی دریافت می‌کنند که ۲۰ میلیون یورو آن متغیر است. در حالی که پوما مدعی شده ۱۲۰ میلیون یورو در هر فصل پرداخت می‌کند، اگرچه دقیقاً مشخص نیست که مبالغ متغیر قرارداد پیشنهادشده چقدر است.

2001112

با اینکه پوما قول داده مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو برای پاداش امضای قرارداد پرداخت کند اما بارسلونا برای قطع همکاری با نایکی باید مبلغی حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون یورو به‌عنوان غرامت به این کمپانی پرداخت کند.

این یک شرط‌بندی خطرناک و بزرگ از سوی لاپورتاست. او معتقد است که به کمک قرارداد جدید با پوما می‌تواند غرامت نایکی را بپردازد و از سمت دیگر امیدوار است که با کمپانی آمریکایی برای قطع همکاری به توافق برسد و این جدایی برای هر دو طرف دوستانه باشد.

دیدگاه‌ها