کد خبر : 2008743 | 24 اسفند 1402 ساعت 03:25 | 39.6K بازدید | 29 دیدگاه

امیدوارم بتوانیم هواداران‌مان را به رخ آسیا بکشیم؛

نصرتی: هنوز یک ناراحتی بزرگ در قلبم دارم

مربی تراکتور می‌گوید هواداران این تیم در دیدار با هوادار نشان دادند که هیچ توجهی به دربی ندارند.

نصرتی: هنوز یک ناراحتی بزرگ در قلبم دارم

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی پس از پیروزی چهار بر دو تراکتور مقابل هواداران در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار داشت: به نوبه خودم باز هم فقدان خانم آقای زنوزی را تسلیت می‌گویم. انشالله که غم آخرشان باشد و خداوند به بازمانده‌هایشان صبر بدهد. همچنین به هوادارانی که در این هوای سرد به استادیوم آمدند، تبریک می‌گویم. نکته‌ای که خیلی مهم بود، این بود که اصلا توجهی به دربی نداشتند و این خیلی برای من حائز اهمیت بود که نشان دادند پشت و پناه تیم‌شان هستند. شاید خیلی‌ها خانه می‌نشستند و دربی را نگاه می‌کردند اما این هواداران آمدند و بازی را نگاه کردند. به آنها خداقوت می‌گوییم و دست‌شان را به گرمی می‌فشاریم.

او سپس با اشاره به عملکرد تراکتور در این مسابقه گفت: به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم. واقعا حیف شد. می‌توانستیم با تفاضل بهتر از دو گل بازی را ببریم، اما متاسفانه فوتبال است و جذابیتش به همین نتایج است. به نظرم اگر موقعیت‌هایمان تبدیل به گل می‌شد، با احترام به تیم خوب هوادار حداقل با اختلاف ۶ تا ۷ گل می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

نصرتی در خصوص نتیجه دربی و اهمیت آن برای تراکتور گفت: طبیعتا من دوست داشتم بازی مساوی شود. منظور من از اینکه هواداران ما به دربی نگاه نمی‌کنند این بود که نشان دادند با تمام وجود طرفدار و هوادار تیم هستند. این برای من خیلی مهم است‌. دست تک تک‌شان درد نکند. خیلی از آنها ممنونم.

1792197

او در خصوص اظهاراتی که حاشیه‌هایی پیرامون او ایجاد کرده بود، توضیح داد: یک سوءتفاهم بود. منظور یکی از خبرنگاران همان تصمیم‌گیرنده نهایی بود و یک سوءتفاهم پیش آمد. الان آقای عسگری هم آمدند و آقای خمس از ما به‌خصوص درباره تیم حریف می‌پرسند، چون ما شناخت بهتری نسبت به ایشان داریم. الان هم شرایط خوب است. انشالله همین روند ادامه پیدا کند و بتوانیم در نهایت یک جایگاه مناسب و درخور شأن تراکتور بگیریم.

مربی تراکتور در ادامه گفت: شاید گفتن این حرف درست باشد اما من به شخصه می‌گویم هنوز که هنوز است از آن بازی شارجه یک ناراحتی بزرگ در وجودم هست و انشالله که باز هم بتوانیم نماینده ایران در آسیا باشیم و هواداران و کیفیت‌مان را به رخ آسیا بکشیم.

او که با وجود دریافت پیشنهاداتی از سایر تیم‌ها در تراکتور ماند، در این باره گفت: یکی، دو پیشنهاد داشتم. یک پیشنهاد خیلی خوب از لیگ یک و یک پیشنهاد هم فصل گذشته از لیگ برتر داشتم، اما اینجا راحت هستم. از طرفی دو بچه کوچک دارم و باید اینها را هندل کنیم تا بزرگتر شوند. واقعا کار و مسئولیت گرفتن سخت است. الان سعی می‌کنم کمک کنم تا انشالله در آینده بتوانم پست بگیرم.

نصرتی در خصوص مصدومیت گوستاوو و نگرانی هواداران تراکتور عنوان کرد: مصدومیت گوستاوو نگران کننده نیست و شرایطش خوب است. از طرفی هم یک کارت زرد داشت. ریکاردو آلوز هم یک کارت داشت. بازی بعدی ما سه روز دیگر است و باید اینها را سرحال نگه داریم.

او در پایان در مورد گلزنی میلوش دلتیچ گفت: ما مخفف اسمش را می‌گوییم دله. دله امروز خیلی خوب بود. او از بازیکنانی است که با تمام وجود و جنگنده کار می‌کند. به نظرم در آینده هم خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

دیدگاه‌ها