کد خبر : 2008766 | 24 اسفند 1402 ساعت 01:56 | 22.5K بازدید | 22 دیدگاه

پرسپولیس با فرشاد - نعمتی نترسید و نلرزید

با وجود تغییرات مهم در قلب دفاع پرسپولیس سرخ‌ها در این منطقه دربی بدی را تجربه نکردند.

پرسپولیس با فرشاد - نعمتی نترسید و نلرزید

به گزارش "ورزش سه" با قطعی شدن غیبت گئورگی گولسیانی مشخص شد که علی نعمتی و فرشاد فرجی در قلب دفاع سرخ‌ها به میدان خواهند رفت.
در 15 دقیقه نخست که پرسپولیس تا حدودی تحت فشار قرار گرفت نگرانی‌هایی در خصوص مواجهه این زوج با بلندقامتان استقلال به وجود آمد، اما در ادامه بازی این دو مدافع به مهاجمان حریف چربیدند و اجازه هنرنمایی به بلانکو، ماشاریپوف و پیمان بابایی ندادند.
در واقع فرجی و نعمتی از این میدان سربلند بیرون آمدند و نمره قبولی گرفتند تا برعکس دربی اسفندماه سال 1400 پرسپولیس بدون گل خورده از این بازی بیرون بیاید.
البته یک اتفاق مهم نیز در این قبولی نقش داشت و آن شرایط و کیفیت بازی بود به طوری که با بازی مالکانه پرسپولیس توپ خیلی کم به هجده قدم سرخ‌ها رسید، اما به صورت کلی نعمتی و فرجی در پوشش‌ها و کورس‌های سرعتی و زدن توپ حریف یا ایستادن مقابل ضربات آنها بدون نقص بازی کردند.
فرجی و نعمتی بعد از ناهماهنگی‌های دقایق ابتدایی با صحبت‌هایی که انجام دادند در ادامه با اعتماد به نفس بیشتری کار کردند و اشتباهی مرتکب نشدند.
واکنش نعمتی در مقابل ارسال ابوالفضل جلالی و موقعیتی که برای بلانکو پیش آمد یکی از معدود لحظاتی بود که این مدافعان در نیمه دوم تست شدند.
همچنین در یک صحنه که داور با خطا در شش قدم پرسپولیس اجازه ادامه بازی را نداد فرجی به شکل زیبایی موفق شد توپی که به تیر افقی دروازه خود را برگشت بدهد.

دیدگاه‌ها