کد خبر : 2008789 | 24 اسفند 1402 ساعت 09:50 | 30.7K بازدید | 35 دیدگاه

صعود اینترمیامی: بازگشت زوج رویایی مسی-سوارز!

اینترمیامی با پیروزی برابر نشویل به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کونکاکاف چمپیونز کاپ صعود کرد.

صعود اینترمیامی: بازگشت زوج رویایی مسی-سوارز!

به گزارش "ورزش سه"، اینترمیامی نیمه شب گذشته به وقت ایران در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم رقابت‌های کونکاکاف چمپیونز کاپ به مصاف نشویل رفت و موفق شد با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی برسد. 

این دو تیم در بازی رفت به تساوی 2-2 رسیده بودند تا سرنوشت تیم صعود کننده به مرحله بعدی در این دیدار مشخص شود و درخشش لوئیس سوارز و لیونل مسی که از ابتدا در ترکیب تیمشان قرار داشتند کمک بسیاری به تیم تاتا مارتینو کرد. 

2001235

مسی خیلی زود و در دقیقه هشتم بازی توانست با ارسالی پاسی زیبا موقعیت خوبی را برای سوارز فراهم کند و او هم این توپ را به گل تبدیل کرد تا هواداران اینترمیامی از دیدن این زوج رویایی خوشحال شوند، اما این پایان کار نبود و مسی در دقیقه 23 خودش توانست پاس دیه‌گو گومز را به گل تبدیل کند تا خیال تیمش راحت شود. 

2001236

بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و مسی در ابتدای نیمه دوم در دقیقه 50 از زمین بازی بیرون رفت و سوارز یک پاس گل دیگر هم برای رابرت تیلور انداخت تا حساب کار 0-3 شود. تلاش نشویل برای جبران این نتیجه با گل دیرهنگامی که در دقیقه 93 زد فایده نداشت و اینترمیامی به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها راه پیدا کرد.

دیدگاه‌ها