کد خبر : 2008825 | 24 اسفند 1402 ساعت 13:33 | 10.9K بازدید | 12 دیدگاه

سنگربان نساجی: برای اولین بار در رختکن خندیدم!

علیرضا رضایی درباره شرایط تیمش نساجی مازندران پس از پیروزی یک بر صفر مقابل نماینده استان قزوین صحبت کرد.

سنگربان نساجی: برای اولین بار در رختکن خندیدم!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا رضایی، سنگربان تیم نساجی مازندران، که در هفته نوزدهم دروازه‌اش با یک اشتباه برابر صنعت نفت باز شد، مقابل شمس آذر قزوین عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد کلین‌شیت ثبت کند.

نساجی که در این بازی موفق به ثبت سومین پیروزی خودش در لیگ بیست و سوم شد، در این بازی برای دومین بار پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان موفق شد دروازه خودش را بسته نگه دارد و این آمار در شبی که شمس آذر برای گلزنی تلاش می‌کرد، بسیار برای هواداران نساجی حائز اهمیت است.

رضایی در پایان بازی با گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: باید از همه بچه‌ها و کادرفنی به خصوص آقا ساکت و آقای نامداری تشکر کنم. این هفته همه من را شرمنده کردند و می‌دانید وقتی یک گلر اشتباه می‌کند، بیشتر از همه خودش ناراحت است. هرگز قابل وصف نیستی و دور از جان انگار عزیزی را از دست داده است. من فکر می‌کنم این اولین باری بود که در این چند روز توانستم در رختکن بخندم. خدا را شاکرم که تیم برد و مردم مازندران و قائمشهر خوشحال هستند.

او ادامه داد: در این یک هفته آنقدر بچه‌ها به من لطف داشتند که غیرقابل وصف است. من اولین اشتباهم در لیگ برتر نبود ولی این حجم محبت از تیم، آقای الهامی، کاپیتان‌ها و بزرگان تیم واقعا غیرقابل توصیف است. امیدوار هستم در طول فصل جبران کنم.

رضایی در اشاره به شرایط این دو هفته خاطرنشان کرد: وقتی یکی به یک جایی می‌رسد، دروغ است که بگوید خودسازی بوده. من اگر در این جایگاه هستم، می‌دانم خیلی‌ها به من کمک کردند، از بچه‌های تیم گرفته تا افرادی که در بیرون به من مشاوره می‌دهند. دست‌بوس تک تک همه آنها هستم و می‌خواهم جبران کنم. واقعیت این است که وقتی یک اتفاق بد می‌افتد من از همه ناراحت‌تر هستم و برعکسش هم هر زمان اتفاق خوبی در تیم رخ دهد، من از همه خوشحال‌تر هستم.

دیدگاه‌ها