کد خبر : 2008827 | 24 اسفند 1402 ساعت 13:35 | 19.8K بازدید | 6 دیدگاه

سانچو:

چقدر خوشحالم، این گل به من حس رهایی داد

جیدون سانچو بعد از گلزنی به آیندهوون گفت که از یک فشار بزرگ و سنگین در دورتموند خلاص شده است.

چقدر خوشحالم، این گل به من حس رهایی داد

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو، بازیکن قرضی منچستریونایتد، در دقیقه سوم دروازه پی‌اس‌وی را باز کرد، اولین گل او در مقابل تماشاگران 82000 نفری دورتموندی، رکورد از می 2021.

مارکو رویس در وقت‌های تلف شده یک گل دیگر به ثمر رساند و دورتموند را در مجموع 3-1 برنده کرد تا زنبورها برای اولین بار از سال 2021 به جمع هشت تیم نهایی راه یابند.

2001301

سانچو در پایان بازی به TNT Sports گفت: «این مثل یک آرامش و رهایی برای من بود. فکر می‌کنم همه می‌خواهند در یک بازی بهترین شروع را رقم بزنند و هیچ احساسی بهتر از آن وجود ندارد. من فقط از اینکه توانستم برای تیم گل بزنم خوشحالم. ما می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود، اما بازی مقابل هواداران برای ما یک مزیت بزرگ بود و به خوبی استفاده کردیم.»

سانچو، 23 ساله، دوران ناخوشایندی را در منچستریونایتد سپری کرد و مجبور شد دور از تیم اصلی تمرین کند، زیرا اریک تن‌هاخ به او اعتقادی نداشت. او از ژانویه به دورتموند ملحق شد. این وینگر تنها سه بازی در این فصل در لیگ برتر انجام داده بود.

سانچو در دورتموند بهتر کار کرده و اکنون در دو بازی اخیر دو گل زده است: «من همیشه جایگاه ویژه‌ای در بروسیا دورتموند دارم. این جایی است که من نامم را بر سر زبان‌ها انداختم. باید از آنها و هم‌تیمی‌هایم به خاطر باوری که به من داشتند، سپاسگزار باشم. خیلی خوشحالم که امروز بردیم.»

2001301

ادین ترزیچ سرمربی دورتموند که در اولین حضور این بازیکن انگلیسی در آلمان مربی سانچو بود، به تمجید از این وینگر پرداخت: «من برای جیدون خوشحالم که گل زد. او در بازی عملکردی واقعا عالی داشت. فکر می‌کنم امروز جیدون بهترین عملکرد خود را از زمانی که به جمع ما بازگشته، نشان داد.»

ترزیچ گفت که دورتموند و سانچو به خاطر صبرشان پاداش می‌گیرند: «تنها هفت روز پیش بود که همه می‌پرسیدند چه اتفاقی برای جیدون می‌افتد، چرا او گل نمی‌زند؟ حالا او دو گل زده است.»

سانچو 15 دقیقه مانده به پایان به خاطر مصدومیت از ناحیه ران تعویض شد، اما ترزیچ گفت: «او چیزی را در پای خود احساس کرد، اما امیدواریم که به سلامت از آن عبور کند و چند روز بعد در دسترس ما باشد.»

دیدگاه‌ها