کد خبر : 2008913 | 25 اسفند 1402 ساعت 03:45 | 14.3K بازدید | 5 دیدگاه

یک پرچم علیه نزدیکی بیشتر به صدر؛

ستاره لالیگایی لیگ برتر همچنان می‌درخشد!

روبرتو تورس در مصاف با صنعت نفت آبادان مثل همیشه اثرگذار ظاهر شد.

ستاره لالیگایی لیگ برتر همچنان می‌درخشد!

به گزارش "ورزش‌سه"، روبرتو تورس ستاره درخشان گل‌گهر در لیگ بیست و سوم بوده که با وجود دیر اضافه شدن به اردوی سرمه‌ای پوشان سیرجانی توانست خیلی زود خودش را در حد و قامتی که از او به عنوان یک بازیکن بین‌المللی انتظار می‌رفت مطرح کند و این درخشش همچنان ادامه‌دار است.

رد پای تورس در هر موفقیت تیم فوتبال گل‌گهر به وضوح قابل تشخیص است و در آخرین مصاف این تیم برابر صنعت نفت هم اگر داوران با ستاره اسپانیایی و تیم اوزنیدیس مهربان‌تر بودند، در دقیقه 38 یکی از زیباترین پاس گل‌های فصل که با دقتی مثال زدنی و کاتی تماشایی در محوطه جریمه حریف برای سحرخیزان مهیا شد و این بازیکن هم به تماشا آن را وارد دروازه کرد، به نام او ثبت شده بود.

2001476

با وجود رد شدن این گل اما تورس به تلاش خود برای پیروزی تیمش ادامه داد و سرانجام در دقیقه 81 قفل دروازه نفت آبادان با ارسال او از روی نقطه کرنر و ضربه سر احمدرضا زنده روح باز شد.

با این پاس گل روبرتو تورس در جدول برترین پاسورهای لیگ با ارسال 5 پاس گل به رتبه سوم رسید و تنها دانیال اسماعیلی‌فر با 6 پاس گل و آلوز با 8 پاس گل را بالاتر از خود می‌بیند. تورس همچنین 5 مرتبه هم برای سرمه‌ای پوشان سیرجانی گلزنی کرده تا کسی در اینکه او یکی از ستاره‌های بی‌چون وچرای لیگ برتر در دوره بیست و سوم آن به شمار می‌رود، شکی نداشته باشد.

2001475

📸عکس‌ها: جواد نادری‌پور

دیدگاه‌ها