کد خبر : 2008920 | 25 اسفند 1402 ساعت 00:22 | 47.9K بازدید | 43 دیدگاه

سرنوشت بارسلونا در دست سیمئونه و اتلتیکو

با صعود اتلتیکو مادرید به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شانس بارسلونا برای حضور در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۲۵ به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

سرنوشت بارسلونا در دست سیمئونه و اتلتیکو

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مسائل جذاب این فصل لیگ قهرمانان اروپا، مشخص شدن سرنوشت تیم‌های بزرگ اروپایی برای حضور در جام باشگاه‌های جهان سال ۲۰۲۵ است. عملکرد تیم‌ها در این فصل بر حضور و یا عدم حضور آنها در جام باشگاه‌های جهان تاثیر می‌گذارد.

برای مثال حذف ناپولی برابر بارسلونا در مرحله یک‌هشتم نهایی، باعث شد که شانس باشگاه ناپلی برای حضور در جام باشگاه‌های جهان از دست برود و یوونتوس به‌جای این تیم راهی این تورنمنت شود.

در دیدار دیگر اتلتیکو مادرید دیشب توانست با کامبک و شکست اینتر در ضربات پنالتی، به مرحله یک‌چهارم نهایی برود. این خبر بسیار بدی برای بارسلونا بود زیرا آنها برای صعود به جام باشگاه‌های جهان نیازمند حذف اتلتیکو مادرید در برابر اینتر بودند.

آبی‌اناری‌ها برای بودن در میان تیم‌های حاضر در جام باشگاه‌های جهان باید امیدوار باشند که اتلتیکو مادرید هر دو بازی خود در مرحله یک‌چهارم نهایی را با شکست پشت سر بگذارد و در سمت دیگر خود بارسا هم علاوه‌بر دو پیروزی در یک‌چهارم و صعود به نیمه‌نهایی، باید حداقل یک تساوی در این مرحله کسب کند.

دیدگاه‌ها