کد خبر : 2008970 | 25 اسفند 1402 ساعت 07:14 | 4.7K بازدید | 5 دیدگاه

چهار هت‌تریک برای مرد بدون جام!

این چند مسابقه کفش طلای اروپا را به نام زد

هری کین در این فصل از بوندسلیگا موفق شد در ۴ بازی هت‌تریک کند و در این امر پیشتاز باشد.

این چند مسابقه کفش طلای اروپا را به نام زد

به گزارش "ورزش سه"، بایرنی‌ها فصل خوبی را سپری نمی‌کنند و به‌نظر پس از 11 سال عنوان قهرمانی بوندسلیگا را باید تقدیم تیم دیگری کنند و حتی این احتمال وجود دارد که امسال هیچ افتخاری کسب نکنند. هری کین که با هزار امید و آرزو برای کسب جام به مونیخ آمد، حالا بدشانسی این‌بار در آلیانز آرنا گریبانش را گرفته و هنوز هیچ کاپی را بالای سر نبرده است؛ ممکن است این حسرت او ادامه‌دار باشد اما نباید عملکرد بی‌نظیرش را تا اینجای فصل که با چهار هت‌تریک همراه بوده فراموش کنیم.
اکنون به بهانه پیروزی 8 بر 1 بایرن برابر ماینتس که با سه گل مهاجم انگلیسی به ارمغان آمد، می‌خواهیم نگاهی به هت‌تریک‌های کاپیتان تیم ملی انگلستان در فوتبال آلمان داشته باشیم.


هفته پنجم بوندسلیگا: بایرن مونیخ 7 - بوخوم 0
نخستین آتیش‌بازی این فصل شاگردان توخل در برابر بوخوم بود. جایی که 4 گل را در همان نیمه اول به ثمر رساندند که سهم شاهزاده هری دو گل بود؛ نیمه دوم با یک پنالتی برای باواریایی‌ها آغاز شد و شاهزاده آن را وارد دروازه حریف کرد تا این مسابقه اولین باری باشد که او توپ بوندسلیگا را با خود به خانه می‌برد.

هفته نهم بوندسلیگا: بایرن مونیخ 8 - دارمشتات 0
شاید عجیب و غریب‌ترین جدال این لیست همین بازی باشد. در دقیقه 4 یاشوا کیمیش با کارت قرمز داور مواجه شد اما این پایان ماجرا نبود؛ دو مدافع دارمشتات در دقایق 21 و 41 اخراج شدند تا ورق به‌طور کامل برگردد. 45 دقیقه‌ی دوم با 8 گل همراه شد و ناگهان طوفان شروع شد؛ شماره 9 بایرنی‌ها چراغ اول را روشن کرد و گل‌های پنجم و هشتم را هم به نام خود ثبت کرد و همچنین او یک پاس گل هم برای جمال موسیالا ارسال کرد تا با نمره 9.8 کار خودش را در این دیدار به پایان برساند.

هفته دهم بوندسلیگا: دورتموند 0 - بایرن مونیخ 4
تنها یک دیدار خارج از خانه بود که او موفق به ثبت سه گل در آن شد. شرایط دو تیم شبیه به وضعیت الان‌شان بود اما با این تفاوت که اختلاف سرخ‌ها با لورکوزن فقط دو امتیاز بود. کین برای دومین هفته متوالی هت‌تریک کرد و یک پیروزی آسان به تیمش هدیه داد. این چهارمین برد بایرن در 5 سال اخیرِ لیگ بود که در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به‌دست آمد.

هفته بیست و پنجم بوندسلیگا: بایرن مونیخ 8 - ماینتس 1
حالا لیگ دیگر برای مونیخی‌ها از دست رفته محسوب می‌شود و هواداران دلشان به درخشش ستاره‌هایشان در لیگ قهرمانان اروپا خوش است. پس از زدن دو گل جهت جبران نتیجه بازی رفت مقابل لاتزیو، نوبت اجرای یک نمایش درخشان بود؛ مهاجم 30 ساله سابق تاتنهام، در این نبرد هم سه بار از عهده دروازه‌بان حریف برآمد و خود را به عنوان بمب‌افکن جدید فوتبال به آلمانی‌ها معرفی کرد.

دیدگاه‌ها