کد خبر : 2009018 | 25 اسفند 1402 ساعت 15:51 | 40.5K بازدید | 112 دیدگاه

جدال جذاب پی‌اس‌جی-بارسا

بازی خاص برای امباپه: در مادرید محبوب‌تر شو!

پاری سن ژرمن و بارسلونا در قرعه‌ای جذاب در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به جدال همدیگر خواهند رفت.

بازی خاص برای امباپه: در مادرید محبوب‌تر شو!

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش قرعه‌کشی مراحل یک‌چهارم و نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و غول‌های اروپایی حاضر در این رقابت، با حریفان خود آشنا شدند.

یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها مربوط به رویارویی بارسلونا و پاری سن ژرمن است. در چهار تقابل آخر این دو تیم، آنها در مرحله یک‌هشتم نهایی سال ۲۰۱۷ روبروی یکدیگر قرار گرفتند. جایی که اتفاقی تاریخی رخ داد و پس از پیروزی ۴-۰ پی‌اس‌جی در دور رفت، شاگردان لوئیز انریکه با برد ۶-۱ در نوکمپ به مرحله بعد راه یافتند.

2001695

این دو تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی سال ۲۰۲۱ هم با یکدیگر بازی کردند اما این بار شرایط آبی‌اناری‌ها کاملا متفاوت بود و پی‌اس‌جی توانست با برد ۴-۱ در نوکمپ و سپس تساوی ۱-۱ در پاریس به یک‌چهارم نهایی برسد.

امسال آنها دوباره با هم ملاقات خواهند کرد. با چند نکته جذاب و متفاوت با دفعات قبلی. این بار لوئیز انریکه در باشگاه پاریسی است و بارسایی‌ها با مربی سابق‌شان که خالق حماسه ۶-۱ بود دیدار خواهند کرد. نکته دیگر بازی عثمان دمبله مقابل بارسا و بازگشت او به اسپانیاست و در جذاب‌ترین نکته، کیلیان امباپه روبروی بارسلونا می‌ایستد. با توجه به اینکه او فصل آینده راهی رئال مادرید خواهد شد، این دیدار برای او جذابیت و حساسیت خاصی خواهد داشت.

2001697

بازی رفت این دو تیم ۹ یا ۱۰ مارس (۲۱ یا ۲۲ فروردین) در پاریس برگزار می‌شود و سپس آنها در دور برگشت ۱۶ یا ۱۷ آوریل (۲۸ یا ۲۹ فروردین) در بارسلونا با همدیگر دیدار خواهند کرد.

دیدگاه‌ها