کد خبر : 2009033 | 25 اسفند 1402 ساعت 16:47 | 6.4K بازدید | 8 دیدگاه

برای جبران به اراک می‌رویم؛

باقری: بمب انگیزه مقابل آلومینیوم هستیم

هافبک نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد بتوانند شکست جام حذفی مقابل آلومینیوم را جبران کنند.

باقری: بمب انگیزه مقابل آلومینیوم هستیم

به گزارش "ورزش سه"، منصور باقری که در نقل و انتقالات زمستانی به نساجی مازندران اضافه شد، در تمام مسابقات دور برگشت و یک بازی جام حذفی برای تیم جدیدش به میدان رفته که عملکرد خوبی در خط میانی داشته و مثمر ثمر کار کرده و حالا امیدوار است تیمش برای دومین بازی پیاپی در اراک به برتری برسد.

باقری در خصوص پیروزی اخیرشان مقابل شمس‌آذر عنوان کرد: همه تیم هم‌قسم شدند تا پس از اتفاقی که در دیدار با صنعت نفت افتاد و با وجود شایستگی به پیروزی نرسیدیم، برابر شمس‌آذر نتیجه بگیریم که خوشبختانه با حمایت هواداران توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و سه امتیاز مهم بگیریم.

او درباره مسابقه پیش رو مقابل آلومینیوم اراک که پیش از این نساجی دو شکست در این فصل برابر آنها داشته، ابراز کرد: با پیروزی برابر شمس‌آذر روحیه خیلی خوبی گرفتیم و می‌دانیم سه امتیاز بازی گذشته چقدر در ادامه راه به ما کمک می‌کند، اما می‌خواهیم در مسابقه با آلومینیوم هم نتیجه بگیریم و با شرایط خوبی به تعطیلات لیگ برویم.

2001727

هافبک نساجی یادآور شد: من در شکست نساجی در دور رفت مقابل آلومینیوم حضور نداشتم ولی در جام حذفی بازی کردم و می‌دانم که همه تیم و مجموعه باشگاه بمب انگیزه هستند تا این بار در اراک جبران کنیم و نتیجه مدنظرمان را بگیریم.

باقری از حمایت تماشاگران نساجی تشکر کرد و افزود: همیشه هواداران نساجی پشتیبان تیم بوده و هستند و در دیدار مقابل شمس‌آذر که سه امتیاز را گرفتیم نیز نقش مهمی داشتند که امیدوارم در اراک نیز پشتیبان تیم باشند. کل تیم مصمم هستند تا در بازی آینده نتیجه بگیریم و موفق کار کنیم.

دیدگاه‌ها