کد خبر : 2009057 | 25 اسفند 1402 ساعت 18:30 | 91.6K بازدید | 163 دیدگاه

تکسیکی بیگیریستین:

حیف شد سیتی دوباره به رئال‌ خورد

تکسیکی بیگیریستین، مدیر منچسترسیتی، از رویارویی دوباره با رئال مادرید افسوس می‌خورد و به عقیده او نباید این دو تیم مرحله یک چهارم نهایی با هم رو به رو می‌شدند.

حیف شد سیتی دوباره به رئال‌ خورد

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی طبق قرعه کشی دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف رئال مادرید برود.

این سومین رویارویی متوالی رئال و سیتی در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. رئال دو فصل پیش این تیم را شکست داد و به قهرمانی اروپا رسید، فصل گذشته هم نوبت سیتی شد که برنده شده و در نهایت با شکست اینتر عنوان قهرمانی را بالای سر برد.

تکسیکی بیگیریستین، مدیر فوتبال باشگاه منچسترسیتی، از این قرعه عصبانی شده و آن را شرم آور توصیف کرد اما شکی ندارد که آن‌ها عنوان قهرمانی اروپا را تکرار خواهند کرد.

او گفت: "چقدر حیف که دوباره سیتی به رئال خورد، این گوی‌های قرعه کشی حوصله‌سربر هستند، همیشه همین طور می‌شود. ما مدتی است که در چند فصل اخیر با آن‌ها بازی می‌کنیم. همه ما به یاد داریم زمانی که سال گذشته آن‌ها را در نیمه نهایی شکست دادیم، شگفت انگیز بود. فصل گذشته وقتی در بازی برگشت با آن‌ها در خانه بازی کردیم، یک بازی عالی انجام دادیم. می‌دانیم که چقدر قوی هستند و اکنون صدر جدول لالیگا را در اختیار دارند. بازیکنان خوبی دارند، فوتبال خوبی بازی می‌کنند و یکی از بهترین بازیکنان جهان را دارند."

2001784

بیگیریستین در پاسخ به این سوال که آیا سیتی می‌تواند عنوان قهرمانی اروپا را حفظ کند، به سادگی پاسخ داد: "بله، چرا که نه؟ در این رقابت‌ها برای پیروزی در بازی‌ها خیلی خوب کار می‌کنیم. از نظر ذهنی قوی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم. برای شکست دادن رئال مادرید به آن نیاز داریم. در سال‌های گذشته برای قهرمانی در این رقابت می‌جنگیدیم و سال گذشته آن را به دست آوردیم. امیدواریم بتوانیم روند قهرمانی را ادامه دهیم."

دیدگاه‌ها