کد خبر : 2009089 | 26 اسفند 1402 ساعت 06:31 | 53K بازدید | 8 دیدگاه

زلاتان در 42 سالگی جایزه برد: خوک طلایی!

زلاتان ابراهیموویچ، مشاور مالک باشگاه میلان، جایزه خوک طلایی را دریافت کرد.

زلاتان در 42 سالگی جایزه برد: خوک طلایی!

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ پس از یک هفته سخت، که شاهد یورش مقامات مالی در ایتالیا به دفتر مرکزی باشگاه میلان بود، توسط برنامه طنز کانال 5 ایتالیا، جایزه خوک طلایی را دریافت کرد.

جایزه "خوک طلایی" عنوان ویژه‌ای است که به هنرمندان بزرگ یا سیاست‌مدارانی که هفته بدی را پشت سر گذاشته‌اند، داده می‌شود و این هفته نوبت زلاتان بود که این جایزه را دریافت کند.

ابراهیموویچ با خنده از دریافت این استقبال کرد و به شوخی گفت: "این در واقع من هستم، مالک میلان، اما این یک راز است. این یک بررسی بود اما آنها چیزی پیدا نکردند. مالک میلان رِدبِرد است."

2001842

در تریلر این مصاحبه که منتشر شده، ابراهیموویچ همچنین در مورد شانس میلان برای موفقیت گفت: "بچه‌ها خوب کار می‌کنند، آن‌ها به من گوش می‌دهند. باید این کار را بکنند وگرنه…”

بخش کامل این ویدیو قرار است به زودی منتشر شود. در اوایل این هفته، پلیس کنترل جرایم مالی ایتالیا به دفاتر باشگاه میلان رفته و لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌های باشگاه را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام در مورد مالکیت روسونری، ضبط کرد.

ادعاهایی وجود داشت مبنی بر اینکه مدیریت قبلی باشگاه با وجود اعلام فروش سهام باشگاه به ردبرد کپیتال پارتنرز در تابستان 2022، همچنان کنترل باشگاه را در اختیار داشت.

دیدگاه‌ها