کد خبر : 2009101 | 25 اسفند 1402 ساعت 22:33 | 20.9K بازدید | 58 دیدگاه

ادو:

آرسنال به جایی بازگشته که به آن تعلق دارد

ادو، مدیر ورزشی آرسنال، امیدوار است که این تیم تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش برود.

آرسنال به جایی بازگشته که به آن تعلق دارد

به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز برگزار شد و آرسنال که پس از 14 سال به این مرحله راه پیدا کرده، باید با بایرن مونیخ مواجه شود.

آرسنال طی 4 دوره‌ای که راهی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شده بود توسط بایرن مونیخ از دور رقابت‌ها کنار رفته بود و دوباره باید با این حریف قدرتمند رو به رو شود.

2001864

ادو، مدیر ورزشی باشگاه آرسنال، در مورد قرعه کشی چمپیونزلیگ گفت: "این یک بازی زیباست. ما قرار است با تیمی بازی کنیم که در این مسابقات بسیار باتجربه هستند و بازیکنانی که در اختیار دارند، شگفت‌انگیز هستند. ما واقعا هیجان زده‌ایم که با آن‌ها روبرو شویم و ببینیم که آیا می‌توانیم از این مرحله‌ صعود کنیم یا نه."

وضعیت تیم؟

روش عملکرد بازیکنان و تیم بسیار هیجان انگیز است. در حال حاضر در بهترین حالت خود بازی می‌کنیم، بنابراین بیایید به همان شیوه‌ای که بازی می‌کنیم، ادامه دهیم و ببینیم تا کجا می‌توانیم پیش برویم. این یک افتخار است که در چمپیونزلیگ هستیم. باشگاه‌های بزرگ زیادی در این مرحله وجود دارند، بنابراین ما باید تمام تلاش خود را برای ادامه رقابت‌ها انجام دهیم.

2001865

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان؟

بله، این مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپاست، بازیکنان فوق العاده زیادی در زمین حضور خواهند داشت و مطمئنم که جو فوق العاده‌ای را در هر دو استادیوم می‌بینیم. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به مرحله بعد برویم.

آرسنال می‌تواند تا فینال پیش برود؟

چرا که نه؟ ما باید به خاطر نحوه بازی و عملکردمان و شتابی که در حال حاضر داریم، رویاپردازی کنیم. به دلیل بزرگی آرسنال و وضعیتی که داریم این موقعیتی است که ما باید همیشه در آن حضور داشته باشیم. به نظر می‌رسد به جایی که به آن تعلق داریم، بازگشته‌ایم.

دیدگاه‌ها