کد خبر : 2009184 | 26 اسفند 1402 ساعت 12:25 | 39.3K بازدید | 17 دیدگاه

توضیح جدید در مورد جنجالی‌ترین بازیکن پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی می‌گوید در مورد نبیل باهویی لجبازی نداشته است.

توضیح جدید در مورد جنجالی‌ترین بازیکن پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، نبیل باهویی در ابتدای فصل در حالی به جمع سرخپوشان ملحق شد که بلافاصله بعد از توافق با این بازیکن، کادرفنی پرسپولیس اعلام کرد که تمایلی به جذب او ندارد و باهویی مهاجم موردنظر آنها نیست.

اما رضا درویش قرارداد این بازیکن را نهایی کرد و او در حالی به پرسپولیس ملحق شد که از شرایط بدنی چندان خوبی هم برخوردار نبود. در شرایطی که گفته می‌شد یحیی از این بازیکن استفاده نخواهد کرد، اما او را در چند بازی به زمین فرستاد.

با این حال شایعاتی پیرامون بی‌توجهی یحیی گل‌محمدی به این بازیکن وجود داشت و در نهایت نیز بعد از استعفای یحیی، نبیل از سوی اوسمار کنار گذاشته شد و قرارداد خود را فسخ کرد.

یحیی در ویژه برنامه آنتن در پاسخ به این سوال که آیا لجبازی با درویش باعث شد تا استفاده لازم را از باهویی نداشته باشد، گفت: نه، اصلا اینطور نبود. نمی‌خواهم وارد اتفاقات و جزئیات باشگاه شوم، اما باید توضیح بدهم که در بحث نبیل شاید هر مربی جای من بود، حتی اجازه نمی‌داد به تمرینات هم اضافه شود.

وی افزود: ما فرصت‌های زیادی به او دادیم‌. در شروع کار از لحاظ بدنی شرایط خوبی نداشت و از آنجایی که توانست بازی کند، ما به او بازی دادیم و حتی به عنوان بازیکن فیکس از او استفاده کردیم. چیزی که به ما گفته شد این بود که اگر شرایط از لحاظ فنی خوب نبود، می‌تواند خیلی راحت از باشگاه جدا شود که البته اینطور نبود.

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص این توافقنامه ادامه داد: طبق چیزی که در قراردادش بود، حداقل تا اسفندماه که اصلا زمان نقل و انتقالات نبود، یک زمان شش ماهه گذاشته بودند که باید در لیست ما حضور داشته باشد و نمی‌توانستیم او را از لیست خارج کنیم. جزئیات دیگری هم دارد که صلاح نمی‌دانم الان درباره آن صحبت کنم، اما من خیلی به نبیل فرصت دادم اما آن کیفیتی که از یک بازیکن خارجی انتظار داشتیم، نداشت.

دیدگاه‌ها