کد خبر : 2009215 | 26 اسفند 1402 ساعت 14:38 | 25.9K بازدید | 17 دیدگاه

هفت بازیکن در خطر

اولین دغدغه بزرگ بارسا برای پارک دو پرنس

لامین یامال، فرانکی دی یونگ، آرائوخو، کریستنسن، فلیکس، فران تورس و سرخی روبرتو در صورت دریافت کارت زرد، بازی برگشت مقابل پاری سن ژرمن را از دست خواهند داد.

اولین دغدغه بزرگ بارسا برای پارک دو پرنس

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و پاری سن ژرمن بر اساس قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسا برای اولین بار در چهار سال گذشته و پس از شکست ناپولی در مونتجوئیک با گل‌های فرمین، کانسلو و لواندوفسکی به این مرحله رسیده است.

2001975

شاگردان ژاوی باید در بازی رفت در پارک دو پرنس بسیار احتیاط کنند، زیرا تا 7 بازیکن با خطر محرومیت روبرو هستند. 

در رقابت‌های لیگ قهرمانان، هر بازیکنی که سه کارت زرد دریافت کند، از یک بازی محروم می‌شود. در بارسا، لامین یامال، فرانکی دی یونگ، آرائوخو، کریستنسن، ژوائو فلیکس، فران تورس و سرخی روبرتو دو کارته هستند، بنابراین اگر در فرانسه کارت بگیرند، بازی برگشت در مونتجوئیک را از دست می‌دهند.

به همین ترتیب، آنها اگر در بازی رفت کارت نگیرند و در بازی برگشت توسط داور جریمه شوند، در صورت صعود بارسا بازی رفت نیمه نهایی را از دست خواهند داد. البته اگر آبی اناری‌ها به جمع چهار تیم برتر برسند، تمام کارت‌ها پاک می‌شوند و بازیکنان تک کارته بدون دغدغه به دور بعد می‌رسند.

2001004

در تیم فرانسوی سه بازیکن در حالت آماده‌باش قرار دارند. میلان اشکرینیار، لوکاس هرناندز و اوگارته قبلا دو کارت در این رقابت‌ها دیده‌اند و اگر سومی را در بازی رفت دریافت کنند، بازی برگشت را در مونتجوئیک از دست می‌دادند.

دیدگاه‌ها