کد خبر : 2009237 | 26 اسفند 1402 ساعت 16:40 | 71.7K بازدید | 46 دیدگاه

فعلا خبری از اعلام تصمیم نهایی نیست

امباپه به پی‌اس‌جی قول داد

کیلیان امباپه به باشگاه قول داده تا قبل از اتمام دو بازی یک چهارم نهایی برابر بارسا حرفی از انتقالش به رئال نزند.

امباپه به پی‌اس‌جی قول داد

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می‌رسد کیلیان امباپه فصل آینده برای رئال مادرید بازی خواهد کرد و تصمیم او به ترک پاری سن ژرمن از قبل قطعی شده است. 

علی‌رغم همه شایعات، بازیکن فرانسوی هنوز علنی اظهارنظر نکرده و همه چیز نشان می‌دهد که تا پایان آوریل این کار را نخواهد کرد. پاری سن ژرمن و این بازیکن توافق کرده‌اند که تا پس از بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا به این حواشی دامن نزنند زیرا پاریسی‌ها می‌خواهند بدون توجه به هر اتفاقی به نیمه‌نهایی برسند و از درگیری‌های خارجی جلوگیری کنند.

2000985

در حال حاضر، تنها چیزی که مشخص شده این است که امباپه همان‌طور که خود باشگاه غیرمستقیم تایید کرده، تصمیم به ترک پاری سن ژرمن گرفته است، اگرچه به طور رسمی هیچ چیز در مورد آینده او مشخص نیست. در پاریس کاملاً واضح می‌گویند که این بازیکن قبلاً با رئال مادرید قرارداد بسته، اما باید خود فوتبالیست باشد که این موضوع را اعلام می کند. پاری سن ژرمن می‌خواهد زمان اعلام تصمیم امباپه را طوری تنظیم کند که روی عملکرد ورزشی تیم تاثیری نداشته باشد. 

رئال و پی‌اس‌جی تا فینال به یکدیگر برخورد نخواهند کرد و در صورت حذف یکی از این دو تیم، اعلام نهایی زودتر از پایان فصل خواهد بود.

دیدگاه‌ها