کد خبر : 2009294 | 27 اسفند 1402 ساعت 04:40 | 10.8K بازدید | 11 دیدگاه

سپاهان - گل‌گهر چگونه انتقامی شد؟

آغاز روزهای سیاه مورایس با این رقیب!

مورایس و شاگردانش در بازی با گل‌گهر انگیزه‌های خاصی برای جبران شکست نیم فصل نخست خواهند داشت.

آغاز روزهای سیاه مورایس با این رقیب!

به گزارش ورزش سه، شکست مقابل گل‌گهر در دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر که در دی ماه برگزار شد شروعی بود برای روزهای تلخ و شکست‌های متوالی سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، روزهای سختی که مورایس و شاگردانش تجربه کردند.

گل‌گهر سیرجان در روزی که سپاهان 10 بازیکن‌اش را در اختیار نداشت شکست سنگینی را به این تیم تحمیل کرد و در آن مسابقه قهرمانی نیم فصل را از طلایی پوشان گرفت و در غیاب مهره‌های اصلی خط هافبک و حمله سپاهان روز سختی را برای آنها رقم زدند، اما این مسابقه متفاوت خواهد بود و مورایس با حداکثر توان و با حضور ستاره‌هایش به میدان خواهد رفت و به دنبال جبران شکست نیم فصل نخست خواهند بود.

سپاهان پس از شکست مقابل گل‌گهر در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الهلال شکست خورد و از جام باشگاه‌های آسیا کنار گذاشته شد، در بازی مستقیم با استقلال که حکم فینال زودرس لیگ را داشت شکست خورد تا اختلاف امتیاز بیشتر شود و مقابل پیکان هم در لیگ برتر شکست خورد، در این بین سپاهانی‌ها شمس‌آذر را در جام حذفی شکست دادند و به مرحله بعدی صعود کردند.

اما بازهم یک نکته روشن برای دیدار انتقامی سپاهان و گل‌گهر وجود دارد، طلایی‌پوشان پیش از این مسابقه مهم و سخت موفق شدند در یک نمایش دلچسب فولاد را با نتیجه سه بر یک شکست دهند و به ناکامی‌های خود در لیگ برتر پایان دهند تا با روحیه بالاتری مقابل سرمه‌ای پوشان حضور پیدا کند.

2002212

خوزه مورایس در این مسابقه نبرد تاکتیکی سختی مقابل مربی صاحب سبک و کاربلد یونانی خواهد داشت و گل‌گهر هم مهره‌های تاثیرگذار خوبی در اختیار دارد، این مسابقه می‌تواند یکی از بهترین بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر باشد و از لحاظ فنی و تاکتیکی جذابیت‌های خاصی را به فوتبال دوستان ارائه کند.

این مسابقه حساس یکشنبه ساعت 18:45 به میزبانی سپاهان برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها