کد خبر : 2009304 | 27 اسفند 1402 ساعت 05:48 | 6.1K بازدید | 5 دیدگاه

سرمربی پرسپولیس و دومین رویارویی با رضا عنایتی

دوستانه حساب است، اوسمار و تجربه برد پیکان!

پرسپولیس و پیکان در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که سرمربی برزیلی سرخ‌ها سابقه شکست حریف را دارد.

دوستانه حساب است، اوسمار و تجربه برد پیکان!

به گزارش ورزش سه، در هیاهوی انتخاب سرمربی پرسپولیس و جایگزین یحیی گل محمدی، پرسپولیس قبل از سفر به دبی برای اردوی تدارکاتی و پیش از اینکه اوسمار رسما سرمربی شود در دومین بازی تدارکاتی خود در تعطیلات زمستانی لیگ برتر در مقابل پیکان قرار گرفت. 
این بازی روز چهارم بهمن ماه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و با تک گل شهاب زاهدی، بازیکنی که حالا عضو تیم پرسپولیس نیست به سود سرخ‌ها تمام شد. 

2002239

در آن بازی  و در شرایطی که هنوز اورونوف جذب نشده و آل کثیر تازه به خدمت این تیم در آمده بودند و البته ملی پوشان در تورنمنت جام ملت‌های آسیا حضور داشتند، پرسپولیس با ترکیب امیررضا رفیعی، فرشاد فرجی، سهیل صحرایی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، امید عالیشاه، سعید صادقی و شهاب زاهدی به میدان رفت و دقیقه 60 همه بازیکنان تعویض شدند و جوان‌های تیم وارد زمین شدند. 

حالا و بعد از حدود 53 روز از آن بازی تدارکاتی اوسمار در نقش سرمربی مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که یک بار در بازی تدارکاتی شکستش داده و تا حدودی نسبت به این حریف شناخت بیشتری دارد. 

البته پیکان با عنایتی در دو هفته اخیر اوج گرفته و مقابل سپاهان و ملوان دو تیم بالای جدول دو برد بزرگ به دست آورده تا با شرایطی آرمانی به مصاف پرسپولیس بیاید. 
دیدار رفت دو تیم در قزوین با نتیجه سه بر یک با هت تریک شهاب زاهدی به سود سرخ‌ها تمام شد و بازی برگشت به میزبانی پرسپولیس ساعت 18:45 دقیقه یکشنبه برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها