کد خبر : 2009345 | 27 اسفند 1402 ساعت 01:42 | 286.2K بازدید | 150 دیدگاه

دومين قهرمانى هادى در دو هفته، اين بار انگليس

چوپان با آرنولد و رونى كلمن جشن قهرمانى گرفت!

هادی چوپان به عنوان قهرمانی دسته اوپن آرنولدکلاسیک انگلیس دست یافت.

چوپان با آرنولد و رونى كلمن جشن قهرمانى گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، دو هفته قبل بود که هادی چوپان برای اولین بار حضور روی استیج آرنولدکلاسیک آمریکا را تجربه کرد و توانست با ارائه ورژنی خیره کننده از خودش که به گفته خیلی از کارشناسان به مراتب بهتر از مسترالمپیای 2023 بود، به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

با توجه به فصل آماده سازی که گرگ پارسی طی کرده بود، او با نظر مربی‌اش هدف بعدی خود را استیج آرنولدکلاسیک انگلیس قرار داد. با وجود استرس و دردسرهای زیادی برای اخذ ویزا، هادی چوپان به این مسابقه رسید و بازهم رقیب اصلی خود را مثل دو هفته قبل سامسون داوودا، بدنساز نیجریه‌ای مقیم انگلیس می‌دانست. 

ویدئو: 327627


با اینکه از شب گذشته که مرحله مقدماتی دسته اوپن به پایان رسیده بود، برخی گمانه زنی‌ها در خصوص احتمال پیروزی سامسون داوودا وجود داشت، اما امشب در فینال هادی چوپان با انرژی فوق العاده و بدنی فوق آماده روی استیج رفت و همه چشم‌ها را به خود خیره کرد.
 

ویدئو: 327611


هادی چوپان که حالا اعتماد به نفس فوق العاده‌ای دارد، قبلا بارها سامسون داوودا را شکست داده بود و این بار نیز همین ماجرا تکرار شد و گرگ پارسی توانست قهرمانی خود را در بریتانیا جشن بگیرد.

2002339

فوق ستاره بدنسازی ایران و جهان که حالا برای فتح دومین مسترالمپیای خود دورخیز کرده، بعد از کسب جایزه 300 هزار دلاری آرنولدکلاسیک آمریکا، در انگلستان نیز جایزه 150 هزار دلاری نفر اول دسته اوپن را از آن خود کرد. 

ویدئو: 327630
2002340
2002338

اما اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت کرد. رونی کلمن که وضعیت جسمانی مناسبی هم ندارد و با عصا حرکت می‌کند، با حضور روی استیج مدال هادی را به او اهدا کرد و از سوی دیگر آرنولد هم مثل همیشه تندیسی که ویژه قهرمان مسابقات آرنولدکلاسیک است را به هادی چوپان تحویل داد.
این لحظه ویژه‌ای برای هادی چوپان بود و به نظر می‌رسید او نیز از قرار گرفتن در یک قاب سه نفره با آرنولد و رونی کلمن که روی همدیگر 15 قهرمانی در مسترالمپیا دارند، کاملا هیجان زده است.

دیدگاه‌ها