کد خبر : 2009365 | 27 اسفند 1402 ساعت 09:17 | 22.7K بازدید | 8 دیدگاه

دوراهی ستاره سابق بارسا: خوشحالی برای اتلتیکو!

آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکو مادرید، می‌گوید دیدن قهرمانی فصل گذشته این تیم برایش دشوار بوده است.

دوراهی ستاره سابق بارسا: خوشحالی برای اتلتیکو!

به گزارش "ورزش سه"، گریزمان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2019 و پس از مدت‌ها کشمکش از اتلتیکو مادرید جدا شد و به بارسلونا پیوست تا بازی با پیراهن این تیم را هم تجربه کرده باشد. 

اما شرایط مطابق انتظار این بازیکن پیش نرفت و او نتوانست درخششی که چندین سال در ترکیب اتلتیکو داشت را در بارسا هم تکرار کند و در نهایت تصمیم گرفت که در سال 2021 به‌صورت قرضی بار دیگر به تیم سابقش برگردد و پس از آن هم این قرارداد را دائمی کرد.

اما در حالی که او در بارسلونا حضور داشت، این اتلتیکو بود که موفق شد جام قهرمانی را به دست آورد و این ستاره فرانسوی در واکنش به این اتفاق گفت: «برایم بسیار سخت بود چون ما در بارسا در یک قدمی کسب این جام قرار داشتیم اما نشد. 

1980335

در خانه برابر گرانادا شکست خوردیم و همین اتفاق باعث شد که از نظر روانی آسیب ببینیم. اما در عین حال بسیار هم خوشحال بودم چون اتلتیکو شایستگی این اتفاق را داشت. برای کوکه، برای ال چولو که ارزش بسیاری برای من دارند. 

کوکه یکی از بهترین دوستان من است. من همیشه برای او خوشحال بودم. وقتی ویدیوی او در کنار خانواده و دوستانش در خانه با جام قهرمانی را دیدم، خیلی خندیدم. من خیلی خوشحال بودم و واقعا به او به‌خاطر تلاشی که کرد افتخار کردم.»

دیدگاه‌ها