کد خبر : 2009394 | 27 اسفند 1402 ساعت 10:55 | 29.3K بازدید | 17 دیدگاه

اوسمار و ماموریت پاس گل به اوستون

نمایش تکنیکی و تهاجمی اوستون اورونوف طی مدت کوتاهی که در پرسپوليس حضور داشته، کاملا هواداران این تیم را به وجد آورده است.

اوسمار و ماموریت پاس گل به اوستون

به گزارش “ورزش سه”، اوستون اورونوف که بزرگ‌ترین انتقال درویش برای پرسپوليس محسوب می‌شود، طی همین مدت کوتاه توانسته کاملا نگاه‌ها را به سمت کیفیت فنی‌ خود جلب کند.

هافبک تکنیکی پرسپوليس که در یک‌قدمی انتقال به استقلال قرار داشت اما ماجراهای شکل گرفته در این مسیر، او را به اردوگاه پرسپوليس کشاند.

اورنوف طی دیدارهای اخیر البته با بدشانسی‌هایی همراه بوده تا برای برپایی جشن گل خود با دردسر مواجه باشد. او که مقابل فولاد خوزستان اولین گل خود با پیراهن پرسپوليس را به ثبت رسانده، اگر گرفتار بدشانسی و فرصت سوزی نمی‌شد، شاید آمار بهتری نیز از این جهت در اختیار داشت.

1999196

با این حال برابر پیکان و به واسطه دفاع فشرده و قابل پیش‌بینی حریف، اوسمار باز دیگر نقش ویژه‌ای به او و البته ترابی سپرده است، دو بازیکنی که با قدرت تکنیکی بالا، از دقت ضربه زدن و شوت‌زنی خوبی نیز برخوردار هستند. موضوعی که در چنین دیدارهایی می‌تواند گره‌گشا محسوب شود. اوسمار البته از هافبک تکنیکی تیمش خواسته بیشتر در شرایط پاسور برای هم‌تیمی‌هایش ایفای نقش کند.

اوستون که از تکنیک قابل توجهی برخوردار است، در برخی لحظات بیشتر به ارائه تکنیک فردی توجه دارد و کادرفنی به دنبال این است تا از کیفیت او در راستای نتیجه‌گیری هر چه بیشتر تیم بهره ببرد.

کاملا قابل پیش‌بینی است که اورونوف با توجه به نمایش چند هفته اخیر خود می‌تواند برابر پیکان نیز مرد تاثیرگذار تیمش لقب گیرد و هواداران پرسپوليس نیز چشم انتظار تکرار نمایشی موفق از او هستند و باید دید قادر خواهد بود از سد تدابیر تدافعی رضا عنایتی عبور کند یا خیر.

دیدگاه‌ها