کد خبر : 2009444 | 27 اسفند 1402 ساعت 14:43 | 6K بازدید | 26 دیدگاه

ترکیب احتمالی گل‌گهر در مصاف با سپاهان

مارینوس اوزونیدیس به دنبال حفظ روند خوب تیمش در نیم فصل دوم است.

ترکیب احتمالی گل‌گهر در مصاف با سپاهان

به گزارش "ورزش‌سه"، گل‌گهر در 5 بازی اخیر لیگ برتر موفق به کسب 3 پیروزی و یک تساوی شده و البته یک شکست هم در کارنامه شاگردان اوزونیدیس مقابل ملوان ثبت شده که با اعتراض آنها به عملکرد داوری همراه بوده است.

سرمه‌ای پوشان سیرجانی این روزها فرم خوبی دارند و در شرایطی به آخرین بازی سال رسیده‌اند که شانس کسب امتیاز آنها در ورزشگاه نقش جهان مقابل سپاهان کم به نظر نمی‌رسد.

اوزنیدیس تیمش را در لیگ برتر با آرایش 1-3-2-4 وارد مسابقات می‌کند. در ادامه ترکیب احتمالی این تیم را بررسی می‌کنیم. در خط دروازه محمدرضا اخباری مثل همیشه در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد. یک خط جلوتر شانس مسیح زاهدی و سامان فلاح برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بیشتر است و در پست دفاع چپ و راست هم ابوالفضل رزاق‌پور و مهدی تیکدری بازی خواهند کرد.

2002448

در پست هافبک هم احتمالا اگر اتفاق ویژه‌ای در کار نباشد، علیزاده در کنار زنده روح دو هافبک دفاعی تیم خواهند بود و جلوتر از آنها تورس، عاشوری، علیرضا کوشکی و سعید سحرخیزان بازی خواهند کرد. با این وصف ترکیب گل‌گهر مقابل سپاهان می‌تواند به شرح زیر باشد: 
محمدرضا اخباری – ابوالفضل رزاق‌پور، مسیح زاهدی، سامان فلاح، مهدی تیکدری، علیرضا علیزاده، احمدرضا زنده‌روح، اریک بایناما، روبرتو تورس، نوید عاشوری، سعید سحرخیزان.

دیدار دو تیم سپاهان و گل‌گهر از ساعت 18:30 دقیقه با سوت امیر سامان سلطانی در ورزشگاه نقش جهان آغاز می‌شود.

دیدگاه‌ها