کد خبر : 2009637 | 28 اسفند 1402 ساعت 08:06 | 69.8K بازدید | 147 دیدگاه

پست اینستاگرامی کنایه‌آمیز دانیال اسماعیلی‌فر!

مدافع راست پرسپولیس بعد از بازی با پیکان پست کنایه‌آمیزی منتشر کرد.

پست اینستاگرامی کنایه‌آمیز دانیال اسماعیلی‌فر!

به گزارش "ورزش سه"، دانیال اسماعیلی‌فر در بازی‌هاي نیم فصل دوم تیمش شرایط کاملا متفاوتی پیدا کرده و یکی از بهترین‌های تیمش بوده است. 

اسماعیلی‌فر تقریبا هر یک بازی در میان، جزء سه بازیکن برتر و تاثیرگذار پرسپولیس بوده و درخشیده است. او در بازی با پیکان هم نمایشی جانانه ارائه کرد اما ساعتی بعد از این بازی پست کنایه‌آمیزی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و زیر عکس خودش نوشت: «آدم‌ها نون بازو خودشونو نمی‌خورن، نون دلشونو می‌خورن». او همچنین از هشتگ‌هایی مثل حق و ولش استفاده کرد تا نشان دهد نسبت به انتشار لیست جدید تیم ملی که باز هم از سوی کادر فنی دعوت نشده شاکی است. 

اسماعیلی چند روز قبل بعد از ماه‌ها سکوت درباره دعوت نشدنش به تیم ملی از سوی اسکوچیچ و قلعه‌نویی در دو سال گذشته گلایه‌های زیادی مطرح کرد و به نظر می‌رسد بعد از بازی‌های خوب اخیرش با عدم دعوت به تیم ملی دوباره به‌هم ریخته و اینطوری واکنش نشان داده است. 

جالب اینکه بعد از 5 ساعت از انتشار این پست بیش از سه هزار کامنت حمایتی از سوی هواداران پرسپولیس زیر آن دیده می‌شد که دانیال را بهترین مدافع راست فوتبال ایران خطاب کرده و گفته‌اند حقش حضور در تیم ملی است. 

عجیب اینجاست که امیر قلعه‌نویی که قبلا در ذوب آهن و سپاهان سرمربی دانیال بوده و از او شناخت کافی دارد به تیم ملی دعوتش نمی‌کند.

دیدگاه‌ها