کد خبر : 2009805 | 29 اسفند 1402 ساعت 09:18 | 22.8K بازدید | 24 دیدگاه

لوکا مودریچ:

با صدای سرود لیگ قهرمانان بازیکن دیگری می‌شویم!

لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید، از رابطه خاص و جالب بازیکنان این باشگاه با لیگ قهرمانان صحبت کرد.

با صدای سرود لیگ قهرمانان بازیکن دیگری می‌شویم!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پرافتخارترین تیم حاضر در تاریخ رقابت‌های لیگ قهرمانان است و تنها در 10 سال اخیر موفق شده است پنج‌بار عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد. 

مودریچ یکی از بازیکنانی است که نقش مهمی را در موفقیت‌های این تیم در چند فصل اخیر ایفا کرد و یکی از دلایل اصلی قهرمانی‌های متعددی بود که رئال مادرید توانست در یک دهه اخیر کسب کند و حالا از رابطه خاص بازیکنان این باشگاه با لیگ قهرمانان صحبت کرده است. 

این ستاره کروات در این باره گفت: «رئال مادرید رابطه خاصی با لیگ قهرمانان دارد و به همین دلیل پر افتخارترین باشگاه در تاریخ لیگ قهرمانان است. من تنها سه‌بار قهرمانی در لالیگا را تجربه کردم اما پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان دارم که واقعا باورنکردنی است. 

1803963

وقتی به رئال مادرید پیوستم فکر می‌کردم که شاید یک یا دو قهرمانی به دست آوردم که فوق‌العاده بود. اما حالا پنج قهرمانی دارم! این اتفاقی واقعا خاص و دیوانه‌کننده است. ما در بسیاری از فصل‌ها نتوانستیم در لالیگا خوب بازی کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. 

اما بازیکنان رئال وقتی سرود لیگ قهرمانان را می‌شنوند به بازیکن دیگری تبدیل می‌شوند. آنها به بازیکنان بهتری تبدیل می‌شوند که بهتر بازی می‌کنند. توضیح این موضوع دشوار است اما ما همینطوری خوشحال هستیم. رابطه ما با لیگ قهرمانان با هر باشگاه دیگری متفاوت است.»

دیدگاه‌ها