کد خبر : 2009811 | 29 اسفند 1402 ساعت 09:48 | 240.5K بازدید | 128 دیدگاه

دلیل خط خوردن رونالدو از فهرست پرتغال مشخص شد

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، به اردوی تیم ملی کشورش دعوت نشده است تا فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشد.

دلیل خط خوردن رونالدو از فهرست پرتغال مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"، فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی پرتغال روز گذشته اعلام شد اما در این بین اثری از رونالدو بسیاری دیگر از بازیکنان مطرح پرتغالی دیده نمی‌شد. 

شاگردان روبرتو مارتینز قرار است در وقفه دیدارهای ملی ماه مارس برابر تیم ملی سوئد و تیم ملی اسلوونی به میدان بروند و بسیاری از بازیکنان مانند رونالدو، دیوگو ژوتا، ژوائو کانسلو، دانیلو پریرا، اوتاویو، روبن نوس، ویتینا و ژوائو فلیکس در بازی برابر سوئد غایب خواهند بود. 

این تصمیم باعث تعجب بسیاری از هواداران و دوست‌داران رونالدو شد که انتظار داشتند این بازیکن را در ترکیب تیم ملی پرتغال در این مقطع از فصل و در فاصله کوتاهی از رقابت‌ها یورو 2024 ببینند اما او حداقل در بازی با سوئد در زمین حاضر نخواهد بود. 

2000603

حالا ESPN مدعی شده است که این تصمیم برای این گرفته شد که این بازیکن 39 ساله که در حال حاضر به همراه خانواده‌اش در تعطیلات است فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشد و بتواند مدتی را دور از هیاهوی فوتبال به بدنش استراحت دهد تا از نظر جسمی و فیزیکی هم بار دیگر آماده باشد. 

دیدارهای دشوار و سختی در تابستان پیش روی بازیکنان حاضر در یورو 2024 خواهد بود و با توجه به نقش مهمی که رونالدو در النصر بازی می‌کند، شرایط برای این بازیکن که هر بازی 90 دقیقه در زمین است کمی دشوار خواهد بود.

دیدگاه‌ها