کد خبر : 2009938 | 01 فروردين 1403 ساعت 06:09 | 33.6K بازدید | 28 دیدگاه

کالکشن بهاره اروپایی‌ها در راه است

تمام پیراهن‌های معرفی شده برای یورو ۲۰۲۴

لباس تیم‌های اروپایی برای مسابقات بسیار خاص و دلنشین است.

تمام پیراهن‌های معرفی شده برای یورو ۲۰۲۴

به گزارش ورزش سه، کمتر از ۹۰ روز دیگر جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ در آلمان برگزار می‌شود و اردوی پیش رو، آخرین فرصت آماده سازی تیم‌ها برای حضوری مقتدرانه در یورو خواهد بود.
حال پیراهن تیم‌های حاضر در اروپا مشخص شده و فرصتی است تا به پیراهن‌ها نگاه کنیم.

گروه A
تیم ملی آلمان
ژرمن‌ها پیراهنی یک دست سفید با نوارهای مزین شده به پرچم کشور آلمان دارند و در تصمیم غیر معمول برای پیراهن دوم رنگ صورتی متمایل به بنفش را انتخاب کردند.

2003221

تیم ملی اسکاتلند
همگروه آلمانی‌ها برای شرکت در یورو ترک عادت نکردند و پیراهن سرمه‌ای خود را به آلمان خواهند آورد؛ آنها برای لباس دوم خود، رنگ آبی روشن همراه با نوارهای بنفش را انتخاب کردند‌.

2003222

تیم ملی مجارستان
مجارها به رنگ سنتی پیراهن خود تاکید بسیار زیادی دارند و حالا برای یورو هم رنگ قرمز لباس اول آنها خواهد بود و رنگ سفید لباس دومشان!

2003223

تیم ملی سوئیس
این تیم هنوز پیراهن خود را اعلام نکرده اما فوتی هدلاینز پیش بینی کرده که آنها تغییری در پیراهن خود ایجاد نکنند.

تیم ملی فرانسه
یک پیراهن یک دست آبی برای آبی‌ها کنار بگذارید که به نظر می‌رسد این پیراهن از پرفروش‌ترین‌های سال ۲۰۲۴ باشد. همچنین برای پیراهن دوم، لباسی سفید با خط‌های نازک آبی را انتخاب کردند.

2003234

تیم ملی انگلیس
دومین پیراهنی که خریدش را به شما پیشنهاد می‌کنیم، پیراهن دوم تیم ملی انگلیس است؛ رنگ سرمه‌ای که قرار است سه شیرها بپوشد، از همین حالا خاص‌ترین پیراهن یورو است و آنها برای لباس اول مطابق انتظار پیراهن سفید با نوارهای آبی رنگ انتخاب کردند.

2003231

تیم ملی بلژیک
قطعا کارتون تن تن را به خاطر دارید اما اگر آنها را فراموش کرده‌اید، لباس دوم بلژیک بر اساس تن تن طراحی شده است. پیراهنی آبی آسمانی با شرت قهوه‌ای رنگ پیراهن دوم بلژیک است و پیراهن نخست آنها، شرابی رنگ خواهد بود.

2003233

تیم ملی هلند
هلند یک نارنجی کلاسیک به تن می‌کند تا هواداران فوتبال را غرق در خاطرات یورو ۱۹۸۸ کنند.

2003232

تیم ملی پرتغال
اگر پیراهن پرتغال را در ده سال اخیر خریده‌اید، تبریک می‌گویم؛ شما هیچ نیازی به خرید دوباره ندارید!
آنها برای لباس دوم هم از رنگاره‌های آبی آسمانی استفاده کرده‌اند تا بلکه مقداری خلاقیت نشان داده باشند.

2003235

تیم ملی اسپانیا 
اسپانیا هم از همسایه خود آموخته و در لباس آنها هیچ تفاوتی نسبت به پیراهن سال‌های اخیر این تیم وجود ندارد.

2003230

تیم ملی ایتالیا 
مدافع عنوان قهرمانی با استفاده از رنگ آبی و نوارهای مزین شده به پرچم این کشور طرحی خاص را منتشر کرده‌اند. و پیراهن دوم آنها نیز درست مانند لباس اولشان است اما از نوع سفید!

2003229

تیم ملی کرواسی
به شیوه قابل توجه کروات‌ها از سال ۲۰۲۱ که در جام ملت‌های اروپا حاضر شدند هیچ پیراهن دیگری را منتشر نکردند و همچنان طرح‌های قدیمی خود را به تن می‌کنند.

2003228

تیم ملی آلبانی
اگر آلبانی در نقش شگفتی‌ساز ظاهر شد که بسیار هم فوق العاده خواهد بود اما اگر این اتفاق رخ نداد پیراهن‌های آنها را از دست ندهید. پیراهنی تماماً قرمز لباس اول و پیراهنی تماماً سفید لباس دوم آنها هست که یقه‌های مشکی و نقش بستن عقاب اسکندر بیگ باعث شده تا لباسی متفاوت از آنها شاهد باشیم‌.

2003224

از غیر یورویی‌ها چه خبر؟
تیم ملی برزیل
نمایندگان سلسائو هم برای کوپا آمریکا در تدارک هستند. پوشیدن پیراهنی یک دست زرد به عنوان لباس اول و یک لباس آبی برای پیراهن دوم می‌تواند خوشایند باشد.

2003226

تیم ملی نروژ
افسوس که وایکینگ‌ها و ارلینگ هالند در جام ملت‌های اروپا حضور ندارند، چرا که این طرح در تاریخ ماندگار می‌شد.

2003227

تیم ملی نیجریه
نیجریه نیز با پیراهن جدید خود سر و صدای زیادی به پا کرده است. در سال 2018، پیراهن آفریقایی‌ها پر فروش‌ترین پیراهن سال بود و در پنج سال اخیر هیچ لباسی به اندازه لباس آنها فروش نداشته است. حال پیراهن مشکی با نقاط و راه راه سبز تیره قطعا برجسته می‌شود!

2003225

دیدگاه‌ها