کد خبر : 2009949 | 01 فروردين 1403 ساعت 00:46 | 12.3K بازدید | 10 دیدگاه

مدیر ورزشی بایرن:

نمی‌خواهم حرفی بزنم که بگویند ژابی به بایرن می‌آید

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، می‌گوید هنوز با هیچ مربی‌ای در مورد سمت سرمربی‌گری این باشگاه صحبت نکرده است.

نمی‌خواهم حرفی بزنم که بگویند ژابی به بایرن می‌آید

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ همچنان در جستجوی مربی جدید است. این باشگاه ماه گذشته با توماس توخل به توافق رسید که در پایان فصل قطع همکاری کنند.

نتایج ضعیف مربی آلمانی و اختلاف با برخی از بازیکنان کلیدی تیم از دلایل اصلی این اتفاق بود. به دنبال این تصمیم، مدیران بایرن مونیخ از حالا تلاش‌هایشان را برای انتخاب جانشین توخل آغاز کرده‌اند.

گزینه اصلی باواریایی‌ها ژابی آلونسو است و آنها امیدوارند این مربی را که در این فصل با بایر لورکوزن عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته را برای فصل بعد جذب کنند.

2003266

مکس ایبرل که به تازگی به‌عنوان مدیر ورزشی این باشگاه انتخاب شده، در گفت‌وگوی جدیدی مدعی شد که تلاش خاصی برای متقاعد کردن مربیان برای پذیرفتن پیشنهاد بایرن انجام نمی‌دهد.

ایبرل گفت: «واقعاً باید باشگاه بایرن مونیخ را برای کسی جذاب کنیم؟ فکر نمی‌کنم. بایرن جذابیت زیاد و تاریخ بسیار ویژه‌ای دارد. هیچ‌کس از بیرون باشگاه یک میلیارد پول نداده که آن را بزرگ کند.

بایرن مونیخ یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپاست. ما باید برای انتخاب مربیان متقاعد شویم، نه آنها. باشگاه ذهنیت فوق‌العاده‌ای دارد و ما باید بازیکنان و مربیانی که ذهنیتی مشابه باشگاه دارند را جذب کنیم.»

ایبرل سپس درباره صحبت و مذاکره با ژابی آلونسو گفت: «من با هیچ مربی‌ای صحبت نکرده‌ام و طبیعتاً جواب مثبت یا منفی‌ای هم نگرفتم. ژابی برای بایرن بازی کرده اما نمی‌خواهم باعث شوم تیترهایی زده شود که می‌گویند «ژابی به درد بایرن می‌خورد!». من فقط در مورد شناخت او از این باشگاه صحبت می‌کنم.»

دیدگاه‌ها