کد خبر : 2009980 | 01 فروردين 1403 ساعت 15:52 | 48.8K بازدید | 32 دیدگاه

چلسی باید این دو ستاره رئال مادرید را بخرد!

جو کول، ستاره سابق چلسی، به این باشگاه توصیه کرد که برای جذب لوکا مودریچ و تونی کروس اقدام کند.

چلسی باید این دو ستاره رئال مادرید را بخرد!

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد مودریچ و کروس در پایان فصل جاری با باشگاه رئال مادرید به اتمام خواهد رسید و هنوز مشخص نیست که تصمیم این دو بازیکن برای فصل آینده چه خواهد بود و آیا به حضورشان در این تیم ادامه خواهند داد یا خیر. 

مودریچ با وجود این که 38 ساله است اما هنوز هم طرفداران بسیاری دارد و چند باشگاه عربستانی و چند باشگاه آمریکایی هم خواهان جذب او هستند و این شرایط درباره تونی کروس هم صدق می‌کند اما کول امیدوار است که چلسی برای جذب این دو بازیکن اقدام کند. 

1943152

کول در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: «من دوست دارم که چلسی بتواند بازیکنان باتجربه‌ای را به خدمت بگیرد که شرایط تیم را به تعادل برسانند. من فکر می‌کنم قرارداد مودریچ امسال تمام می‌شود. آیا او دوست دارد بیاید و یک سال دیگر در لیگ برتر بازی کند؟ 

عملکرد او در رئال مادرید هنوز هم عالی است. او در طول این مدت کمک بسیاری به ادواردو کاماوینگا، اورلین شوامنی و فدریکو والورده کرده است. مودریچ تاثیر بسیاری روی بازیکنان این تیم دارد. تونی کروس هم 34 ساله است اما شاید بخواهد در این سن چالشی داشته باشد. حضورشان در تیم جوان چلسی عالی خواهد بود.»

دیدگاه‌ها