کد خبر : 2009981 | 01 فروردين 1403 ساعت 12:48 | 18.2K بازدید | 7 دیدگاه

رسمی: قرارداد ستاره ژاپنی آرسنال تمدید شد

تاکه‌هیرو تومیاسو، ستاره ژاپنی آرسنال، قراردادش را تا سال 2026 با این باشگاه تمدید کرد.

رسمی: قرارداد ستاره ژاپنی آرسنال تمدید شد

به گزارش "ورزش سه"، تومیاسو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال 2021 از بولونیا به آرسنال پیوست و خیلی زود توانست مهارتش را در ترکیب این تیم به نمایش بگذارد که تحسین بسیاری را هم برایش به همراه داشت. 

عملکرد خوب این ستاره ژاپنی مدیران آرسنال را مجاب کرد که قرارداد جدیدی را با او به امضا برسانند. این باشگاه دقایقی پیش اعلام کرد که قرارداد او به صورت رسمی تا سال 2026 تمدید شده که گزینه تمدید خودکار یک ساله هم در آن گنجانده شده است. 

تومیاسو در طول دوران حضورش در ورزشگاه امارات تا به حال 78 بار با پیراهن این تیم به میدان رفته و میکل آرتتا بارها از انعطاف پذیری او در ترکیب تیمش و همچنین نظمی که در زمین دارد تقدیر و تمجید کرده است. 

2003316

قرارداد قبلی این بازیکن در تابستان 2025 به پایان می‌رسد اما آرسنال تصمیم گرفت که این قرارداد را زودتر تمدید کند. این بازیکن در گفتگو با سایت رسمی توپچی‌ها درباره تمدید قراردادش اظهار داشت: «من خیلی خوشحال هستم که قراردادم را تمدید کردم چون آرسنال یکی از بهترین باشگاه‌های دنیاست و بازی برای این تیم رویای من بود. 

امیدوارم که بهتر از قبل باشم اما هنوز در حال یاد گرفتن از میکل و از دیگر هم تیمی‌هایم هستم. هنوز ظرفیت پیشرفت دارم. بنابراین تلاش خواهم کرد تا بازیکن بهتری باشم و در عین حال انسان بهتری هم باشم.»

دیدگاه‌ها