کد خبر : 2009987 | 01 فروردين 1403 ساعت 13:49 | 28.8K بازدید | 6 دیدگاه

هواداران فولاد، امیدوار به درخشش حصار

نتایج سوریه برای تیم ایرانی مهم شد

حضور ابراهیم حصار در فولاد خوزستان هواداران این تیم را به عملکرد سوریه حساس کرده است.

نتایج سوریه برای تیم ایرانی مهم شد

به گزارش “ورزش سه”، ابراهیم حصار یکی از بازیکنان دو ملیتی است که در ماه‌های اخیر به تیم ملی سوریه دعوت شده و یکی از نفرات اصلی این تیم محسوب می‌شود.

این بازیکن که اصالت آرژانتینی دارد، بعد از حضور در جام ملت‌های آسیا به همراه سوریه و بازی مقابل ایران در نقل و انتقالات زمستانی از بلگرانوی آرژانتین به فوتبال ایران آمد و به فولاد خوزستان پیوست.

حصار بعد از حضور در ترکیب فولاد در هفته‌های گذشته لیگ برتر، جزو مدعوین به تیم ملی سوریه قرار گرفته و به اردوی تیم ملی این کشور دعوت شده است.

2003320

حضور این وینگر-مهاجم باتجربه در فولاد، باعث شده نا عملکرد سوریه برای هواداران فولاد مهم شود؛ فولادی‌ها حالا نتایج سوریه را پیگیری می‌کنند و امیدوار به درخشش حصار در پیراهن ملی هستند.

باشگاه فولاد هم امروز با انتشار تصویری از ستاره خارجی خود در تمرینات سوریه نوشت: “ابراهیم حصار خودش را برای دو مسابقه با میانمار در دور اول انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ آماده می‌کند؛ دو مسابقه‌ای که در روزهای دوم و هفتم فروردین برگزار خواهد شد.”

فولادی‌ها در انتهای پست خود نوشته‌اند: “باشگاه فولاد خوزستان برای ستاره سوری خود آرزوی موفقیت و درخشش با لباس تیم ملی کشورش را دارد.”

دیدگاه‌ها