کد خبر : 2010062 | 02 فروردين 1403 ساعت 05:43 | 160.4K بازدید | 19 دیدگاه

تمدید باشگاه با سرمربی امید ابراهیمی

سرمربی ایرانی و یک قرارداد بی‌سابقه در قطر!

پویا اسبقی قرار است تا سال ۲۰۲۶ در الشمال کار کند.

سرمربی ایرانی و یک قرارداد بی‌سابقه در قطر!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه الشمال قطر به‌صورت رسمی خبر از تمدید قرارداد پویا اسبقی، سرمربی ایرانی تیمش تا سال ۲۰۲۶ داد و حال این سرمربی شاغل در لیگ ستارگان قطر تا ۲ سال دیگر همراه این تیم خواهد بود.
این چهره ایرانی در آغاز سال ۲۰۲۴ بود که به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد و قراردادش تنها تا پایان فصل اعتبار داشت اما اکنون در چنین شرایطی با توجه به نتایج قابل قبول اسبقی، قرارداد او امضا شد.
الشمال از زمان حضور اسبقی در لیگ ستارگان توانست از منطقه سقوط فاصله بگیرد و این تیم اکنون با ۱۸ امتیاز از ۱۷ بازی در رده نهم جدول است و با تیم یازدهم جدول که بخت اول سقوط به لیگ پایین‌تر است، ۷ امتیاز اختلاف دارد. 

2003437

این سرمربی جوان و 38 ساله بعد از قبول هدایت گوته‌بورگ در لیگ سوئد را عهده گرفت و قهرمانی جام حذفی با این تیم و صعود به لیگ اروپا را جشن گرفت. همچنین اسبقی مدتی عهده‌دار تیم زیر 21 ساله‌های این کشور بود و پس از آن هم به نیمکت بارنزلی در چمپیونشیپ رسید اما خیلی زود تصمیم به خداحافظی گرفت.
اسبقی یک دوره کوتاه و یک‌ساله را در ستاره سرخ بلگراد سپری کرد و اکنون پروژه‌ای بلند مدت را برای ۲ سال پیش‌رو در پیش گرفته است.
در این پروژه او قرار است به آکادمی این تیم کمک کند و در شرایطی که الشمال تبدیل به تیمی شده که در لیگ قطر همیشه در حال صعود و سقوط بوده، به این تیم ثبات دهد و کیفیت فعلی را حفظ کند.
لازم به ذکر است امید ابراهیمی هم در الشمال قطر شاگرد پویا اسبقی است و رابطه بسیار خوبی هم از زمان حضور او در قطر با یکدیگر دارند.

دیدگاه‌ها